• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cm storm alcor problem
#21
Czyli trzeba by zmienic plyte glowna? Jak zmienie plyte na taka sama to bede musial od nowa stawiac system?
Nie wiem czy oddadza mi kase po takim czasie :/
Odpowiedz
#22
Jak zmienisz płytę to nie będziesz musiał stawiać systemu, o ile będziesz miał stary dysk twardy i domyślne archiwa na innej partii niż C (systemowa). Jedynie stery do płyty.
sprawdzałeś inne myszki na tym porcie? sprawdź jesli tego nie zrobiłeś, bo może myszka znów wariuje.
Odpowiedz
#23
Myszka teraz byla podlaczona na innym porcie niz ta wczesniejsza
Ze myszka wariuje to ja wiem bo mam to 3 raz i to jest dziwne, 3 myszki w 1 rok? I z tym samym objawem? Mysle, ze cos musi je uszkadzac :/
Odpowiedz
#24
sprawdź je u kolegów itp.
musisz się upewnić
ewentualnie jak coś to napisz do mnie, ja ci złoże taką budżetówkę, że wszystko odpalisz :D
Odpowiedz
#25
Ale co mam sprawdzic? Plyte?

Czy zasilanie przednich portow usb jest niezalezne od tylnych?
Odpowiedz
#26
sprawdź myszki u kolegów
nie znam sie za bardzo w tych sprawach, ale najlepiej sprawdzić same myszki na innym kompie, gdzie wszystko śmiga jak należy
Odpowiedz
#27
Jak mi ta wczesniejsza padla to sprawdzalem na innym i bylo to samo, tym bardziej, przeciez uznali mi gwarancje wiec bylo z nia cos nie tak a teraz mam identyczne objawy jak wczesniej

Mam pomysl, teraz jak dostane myszke to uzywac jej tylko na przednim panelu? Ma to sens czy nie ma roznicy miedzy przednim a tylnym
Odpowiedz
#28
raczej nie ma roznicy ;d
Odpowiedz
#29
Klawe tez mam pod tylne usb i z nia sie nic nie dzieje , tylko ona ma na kablu takie zgrubienie

Kupie w pon miernik i zrobie pomiary
Odpowiedz
#30
Gorzej jak miewasz pojedyncze skoki napięcia. Spróbuj z tym przednim portem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.