• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cm storm alcor problem
#1
Witam
Mistrze mam problem z myszka albo czymś innym... nie mam już pojęcia co to może być ale do rzeczy
z pol roku temu pisałem tu na forum, ze mam problem z myszka tzn, ze nie mogę utrzymać myszki na przeciwniku w cs go, tak jakby jest za szyba, za czuła przy krótkich ruchach, tak jakbym miał większe DPI. Doradziliście mi myszka z tytułu i działała świetnie, bylem mega zadowolony i szczęśliwy ale nagle z meczu na mecz w cs stało się to samo co ze stara myszka.... myszka jest jakaś czuła, szybka przy krótkich ruchach, nawet kiedy ruszam myszka na pulpicie, tez czuje, ze coś jest nie tak. Zmieniałem porty USB, sprawdzałem synchronizacje w Windowsie, grze, panelu nvidia i nic...

ps myszka nigdy nie była rzucana ani nic
instalowałem sterowniki, nie pomogło
Odpowiedz
#2
Przeczyść sobie "oczko" :)
Jaka podkładka?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
sensor jest niby czysty, a czym go przeczyścić?

genesis m12, mialem m22 ale kupiłem specjalnie inna i jest to samo
Odpowiedz
#4
Nawet przedmuchać.
Hmm, nie sprawdzałeś na innym komputerze/podkładce?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
a to dmuchałem i nic nie dało  :/

sprawdzałem na innej podkładce i było to samo :/ ale to nie podkładka bo przecież do końca działało dobrze i z sekundy na sekundę zaczęło mi się dziwnie grac itp.

Podpialem teraz do innego pc, pojezdzilem po pulpicie i wydaje mi sie, ze nie ma roznicy :/

Dziwi mnie strasznie to, ze mam juz drugi raz taki nietypowy problem, ze gdy szukam w google nigdzie tego nie ma :/
Odpowiedz
#6
Jeżeli rzeczywiście na innych pc'tach jest to samo, a już szczególnie na podkładkach to coś jest nie tak.
Sprawdź jeszcze na wszelki wypadek inne wersje oprogramowania.
Jeżeli to nie pomoże, a masz gwarancję to raczej nie ma co się zastanawiać.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Mam gwarancje, wiadomo ile sie czeka na powrot myszki?
Odpowiedz
#8
Nie wiem jak to będzie w twoim przypadku.
Może ktoś jeszcze się wypowie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Bardzo dziwny problem to i nie wiadomo co doradzić. Z gwarancją to i do 30 dni może się wlec - zależy czy sklep zdecyduje się dać Ci od razu nową myszkę czy będą słać do producenta i czekać co on zrobi.
Odpowiedz
#10
No wlasnie dziwny i juz 2 raz ...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.