• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cm storm alcor problem
#11
A jak kompatybilny jest A3090 z M12/M22?
Odpowiedz
#12
Ten w Alcorze w pełni.
Odpowiedz
#13
Jest kompatybilny bo przeciez pol roku dziala swietnie i brat ma taki sam zestaw i jemu tez dziala tylko, ze on teraz daleko mieszka i nie moge sprawdzic jego myszki na moim pc....
Odpowiedz
#14
Dobra, wyslalem mysz na gwarancje
Odpowiedz
#15
Mam ten sam problem w tej myszce, jakby po roku straciła swoją precyzję, zmieniałem firmware, czyściłem ją i dalej nic. Nawet na pulpicie ruszając myszką dookoła czuć, że sensor powoli ucieka w lewy górny róg, zamiast zostać w jednym miejscu. Daj znać, czy przyjęli ją na gwarancję.
Odpowiedz
#16
W Mionix Avior 7000 po 1.5 roku tez pojawił się problem. Po każdym restarcie systemu tak jakby traci ustawienia dotyczące LOD, sensor gubi się na podkładce przez co muszę od nowa skanować powierzchnię i dobierać odpowiedni LOD w sterach, inaczej mysz pływa.
Odpowiedz
#17
Uznali gwarancje i przysla mi nowa myszke
Odpowiedz
#18
to miło ;)
Odpowiedz
#19
Mistrzunie, ja ku*wa nie wierze, znowu zaczyna sie to samo z myszka, nie az tak mocno ale znowu odwala :/ czy to jakas wada tych myszy czy ja mam jakies napiecie zj**ane w usb przez co to uszkadza myszki? Jest to mozliwe? Da sie to jakos zmierzyc?

Ps. Jakie jest wasze zdanie o zowie fk1? Duza roznica jest w chwycie? Pytam bo musze kupic jakas inna mysz bo nie bede znowu siedzial bez myszy ponad miesiac :(
Odpowiedz
#20
Może coś w tym być bo Alcory z tego co wiemy akurat rzadko padają. Jak się przesiądziesz na symetryczną to zawsze będzie duża różnica na początku. Oddaj i żądaj zwrot gotówki i za 179 zł kup sobie może DM1 Pro jak celujesz w symetryki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.