• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka z min. 4 guzikami pod kciukiem
#11
Ty a takie cos? http://proline.pl/?p=TTK+MO-VLS-WDLOBK-0...aign=ceneo a jak nie to tu masz całkiem przyzwoity sensor i rozmiar - http://m.komputronik.pl/product/251166/E...m=referral
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
W tej pierwszej przyciski ewidentnie za daleko, a na tą drugą może się skuszę, ew. kupię tego logitecha używanego może z 6-8 miechów po taniości na test :d
Odpowiedz
#13
Tylko chyba ten avago3050 bedzie lepszym optykiem od tego laseru :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
A wypowie się ktoś na temat sensoru w Razer Naga Hex v2? Bo wygląda na taką, która by mi pasowała
Odpowiedz
#15
Mi też wydawało się, że DM1 Pro pasuje. Myliłem się, a do tego teraz zwrotu nie zrobie bo matka wyj***** paragon ;D Jak żyć
Co do naga hex v2 to sensor najgorszy nie jest, ale to 16 tyś napewno interpolowane. Cena jednak według mnie nie adekwatna.
Ja na twoim miejscu brałbym Roccat Tyon bodajże. Dla mnie Roccat robi najlepiej wykonane myszki (z tych co miałem) W skrócie DM1 Pro wyglądała po dniu gorzej niż Savu, w dodatku no czuć że jest z gorszych materiałów.
Odpowiedz
#16
To wciąż Philips, więc nie licz na nowości.
Na pewno nie kupiłbym myszy za taką cenę z tym sensorem.
Ogólnie to Avago > Philips, idąc dalej PixArt > Avago
Po zakupie pewnie zawita u Ciebie w domu akceleracja, drobny smoothing, predykcja czy jitter.
A widząc taki zestaw, w życiu bym nie dał tylu pieniędzy, za coś co tylko PRZYPOMINA laserowe Avago z mysz budżetowych takiego A4tech'a.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Tylko chyba nie znajdę czegoś innego z w miarę wygodnymi przyciskami pod kciukiem, a gra mi się z nimi wygodniej, niż ze skillami na klawiaturze :/
Odpowiedz
#18
Wydaje mi się, że to zwykłe przyzwyczajenie z twojej strony.
W takim LOL'u o wiele przyjemniej mi się klika skille na klawiaturze. O wiele szybciej.
W ogóle z ciekawości popatrzyłem na prosów grających w moby i praktycznie żaden nie ma myszki z przyciskami pod kciukiem :p
Ja tam nie wyobrażam sobie latania kciukiem po myszce i jednocześnie nią machać podczas gry ;d
Nie wiem gdzie jest fenomen tych bocznych przycisków.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
W smite muszę używać WASD, QERF, ZX, Shift, 1234, zakladajac, ze relici mam na 2 bocznych guzikach na deathadderze. Guziki z boku ulatwiaja strasznie chodzenie. Owszem, w lolu sa one useless, ale w lolu nie muszw chodzic klawiatura i rzucac skilli.
Odpowiedz
#20
@czyszczu A co dokładnie stało się z tym DM1 pro s?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.