• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe słuchawki
#21
Cloudy są w porzo. Sam ich nie słuchałem, ale kolega ma i wiem co nieco o nich.
Musisz wybrać - Hypery wygłuszają, mniejsza scena, więcej basu, ciut gorsze pozycjonowanie.
ISK lekko wygłuszają (nieznacznie) większaaa scena, mniej basu, ale bardzo dobrej jakości jak dla mnie, wyraźniejsze, bardziej szczegółowe brzmienie o dobrym zróżnicowaniu i dobrym wyrównaniu całościowym, dla mnie lepszym niż w HMC631, które idą łeb w łeb z Hyperami jeśli chodzi o opinie, a dźwiękiem nawet przeważają.
Jeśli siedzisz 10h na kompie to Ci gratuluję. 2 rzecz to jak CI się nie pocą? Napewno mieszkasz w Polsce? :D Teraz upały. Welur sporo lepszy od skóropodobnego tworzywa Razera. Tych słuchawek (ISK) na dobrą sprawę nie czuć na głowie, a mam ją wrażliwą (w HMC wytrzymywałem 1H)
Odpowiedz
#22
Mam klimatyzacje w pokoju, nie odczuwam tych chorych upałów, niby te ISK wydają się lepsze, mam nadzieję że będą chociaż średnio wygłuszały.
Odpowiedz
#23
Lekko wygłuszają, praktycznie niewiele. Jak masz klime to spoko, ale zapamiętaj - welur>materiał>ekoskóra
Odpowiedz
#24
Jak wygłuszają tylko lekko, to chyba wezmę cloudy :d
Odpowiedz
#25
Wez cloudy jak jakimś audiofilem nie jestes to bedziesz zadowolony . Dla mnie wygoda ważniejsza niz dźwięk bo tak to bym kupił hmc albo takstary :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#26
Akurat HF mają i wygodę (ta sama budowa przecież + welury) i dźwięk, a że są otwarte to wrażenia z tego płynące są lepsze.
Odpowiedz
#27
Wole zamknięte dlatego wybrałem cloudy.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#28
Wtedy nie było HF :x
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.