• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe słuchawki
#1
  • jakie obecnie używasz? Razer Kraken 7.1 Chroma
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej? Nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-...33-604814/
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Smite (priorytet) i czasami Overwatch
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400, max 500
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Jeżeli dobrze wiem o co chodzi, to pół otwarte (zazwyczaj nie potrzebuję żadnego zagłuszenia, ale zdarzają się sytuacje, że ktoś niedaleko rozmawia przez telefon, czy coś takiego)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam pojęcia :D
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Możliwe
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Raczej nie chcę dousznych, innych uwag raczej nie mam.
Odpowiedz
#2
Do smite nie potrzeba super słuchawek.
Myślę, że moje ISK HF2010 by ci starczyły, dodatkowo w muzyce wypadają świetnie.
Odpowiedz
#3
Uwierz, że usłyszenie skąd dokładnie będzie nadciągał ultimate, oraz samo go usłyszenie daje bardzo dużo.
Odpowiedz
#4
+ powiedzmy, że w Overwatcha gram równie dużo co w Smite
Odpowiedz
#5
No i dobra. HD ci starczą. Lepsze od badziewi pokroju Tracer, Razer.
Zapamiętaj sobie muzyczne>gamingowe w 99% tak jest.
Odpowiedz
#6
I na twoim miejscu bym się zastanowił. Też kiedyś stawiałem na dźwięk. To był błąd najważniejsze jest komfortowe użytkowanie słuchawek. A dźwięk jest spokojnie wystarczający do określania pozycji, zresztą grając nie skupiasz się bardzo na dźwięku + mając niewygodne denerwujesz się, bo nie możesz usiedzieć. Poza tym, żeby dostać super słuchawki w 100% odpowaidające oczekiwaniom musiałbyś kupić coś pokroju Q701 :D
HF są bardzo dobre.
Jak koniecznie chcesz coś super gamingowego z badziewnym mikrem (do muzyki te słuchawki też się nie nadają) to Roccat Kave Analog (głównie pozycjonowanie lepsze, tak to nic poza tym)
Odpowiedz
#7
Trochę słabo z tą integrę masz, moim zdaniem warto dokupić kartę dźwiękową, w hard-pc masz teraz za 330 zł Prodigy Cube + do tego HF2010 i zestaw o niebo lepszy od Twojej integry + coś innego do 500 zł.
Odpowiedz
#8
Okej, skoro tak uważasz, to załóżmy, że tego Prodigy Cuba już mam (kupię go). Jakie te słuchawki wybrać, z takimi samymi wymaganiami jak w poście? (z tą zmianą, że zakładamy, że mam już Prodigy Cube)
Odpowiedz
#9
HF2010 powinny wystarczyć. Do tego tylko trzeba dokupić osobno mic jeżeli go potrzebujesz.
Odpowiedz
#10
Tylko w tym problem, że nie bardzo mi się podobają :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.