• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD stereo i karta dźwiękowa
#11
Myślałem też nad QPAD QH-90 lub Hyperx Cloud 1 , QPad'y znalazłem za 200 zł ,a nowych hyperx cloudów za 300 zł to niechciałbym.
Odpowiedz
#12
Czyli bez 7.1 czy 5.1 , też będę mógł ,,wymierzyć'' pozycję przeciwnika?
Odpowiedz
#13
5.1 czy 7.1 na słuchawkach stereo... Zobacz jak to brzmi. To jak robić z malucha ferrari.
Bierz Cloudy jesli potrzebujesz mikra w słuchawkach.
Odpowiedz
#14
Będziesz mógł. Qh-90 szybko się niszczą, kolega ezzio je posiada to wióry lecą ze skórki spod pałąka (pady nie lepsze), jedna śrubka sama się odkręca, kabel żółknie (wersja biała).

Może weź HI2050 za 169 zł i do tego osobno mikrofon. Kolega wyżej je posiada to Ci powie jak tam się sprawują.
Odpowiedz
#15
Chyba HF2010 ;)
Jak chcesz to pytaj. Mikro też mam dobre i tanie ;d
Odpowiedz
#16
To może założę nowy temat z doborem słuchawek?
Odpowiedz
#17
A i Czyszczu , opowiadaj o tych HF2010 :D
Odpowiedz
#18
No to tak. Są to słuchawki o dużej scenie, tzn. dźwięki rozchodzą się głęboko i daleko.
Brzmienie jest szczegółowe, dźwięki łatwo oddzielić (dobra separacja) w muzyce żywiołowej grają fenomenalnie do 200 zł. W grach jest spoko. Słuchawki mają dobrej jakości bas w całkiem normalnej, lecz dużej jak dla mnie ilości. Półotwarte - leciutko wyciszają.
Są bardzo wygodne. Jedynie dla mnie (to raczej mnie dotyczy, ewenement ze mnie ;d) pałąk po godzinie uciska (ale to moje kudłate włosy).
Na karcie zintegrowanej grają też dobrze. Naprawdę słuchawki żywiołowe, zróżnicowane mają ładne góry, przyjemny, przymulony lekko dół, średnica jest spoko, lekko metaliczna powiedziałbym, ale jest ok.
Możesz śmiało brać jeśli odpowiada Ci takie brzmienie. Jest zrównoważone z wycofanymi średnimi pasmami. Do gier 4.5/5 ode mnie a muzyka 5/5, wygoda też SPOKO. do 200 zł, nie porównuj gamingowych, nie warto ;d
BIERZ PÓKI CIEPŁE. Dla mnie lepsze od HyperX
Odpowiedz
#19
Wolę zamknięte i lubię ,gdy słuchawki trochę uciskają uszy.
Odpowiedz
#20
Doprawdy? W takim razie polecam HMC631.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.