• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kave XTD stereo i karta dźwiękowa
#1
1.
Widziałem na olx.pl słuchawki Roccat Kave XTD stereo (w okazyjnej cenie 50 zł), mają one wadę , prawa słuchawka gra ciszej. Sprzedawca mieszka w mojej miejscowości. Warto kupić?
2.
Chciałbym mieć dźwięk przestrzenny w słuchawkach. Więc zastanawiam się nad kupieniem karty dźwiękowej czy czegoś innego(nie znam się) do laptopa . Czy jest coś wartego za cenę 60-90zł? max 100zł? (moze być używane ,pomorze)
Odpowiedz
#2
1. Nie warto.
2. Mowisz o zewnętrznych? takie to kupa, dozbieraj do DACa.
Odpowiedz
#3
Dlczego nie warto i co to ten Dac , bo nie znam się .
Odpowiedz
#4
Z taką wadą raczej nie ma sensu.
Google nie gryzie ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Znalazłem też inny w lepszym stanie , bez tej wady za 100 zł
Odpowiedz
#6
Poczekaj aż Czyszczu się wypowie na temat tych słuchawek :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
A jaki mi polecasz DAC?
Odpowiedz
#8
AA i gdybyście mogli się wypowiedzieć o Logitech g230 i g430 , byłbym bardzo szczęśliwy :D
Odpowiedz
#9
Znaczy wiesz, jest to Roccat Kave STEREO jak mnieman albo starsza wersja Kavów. Te pierwsze powinny być lepsze od innych ,,gamingowych" w tej cenie lub porównywalne. Ale i tak ja na twoim miejscu kupiłbym coś innego.
Te drugie to pewnie 5.1, ale jeśli nie mają dopisku Analog też nie warto. Powód?
Są gorzej wykonane od nowszej wersji, o wiele mniej ergonomiczne i wygodniejsze + cięższe i szybciej się rozwalają.
Hmm, jeśli potrzebujesz karty na już, z tym że to szał nie będzie to możesz zakupić ASUS Xonar U3.
DAC - jest to zewnętrzna karta dźwiękowa lepszej jakości w porównaniu do wewnętrznych. Ma wzmacniacz, kupę wejść, lepsze układy dźwiękowe, a co za tym idzie dźwięk jest bogatszy, oj po prostu lepszy.
Może nie to, że DAC góruje, ale można o tym mówić. Przede wszystkim jest zewnętrzny - do laptopa pasuje idealnie. Tylko swoje kosztuje. Wiesz nie wiem jakie masz słuchawki albo jakie zamierzasz mieć, ale jeśli mają to być te Kavy to w sumie możesz odpuścić i wziąć Xonara U3, który jest gorszy od DACa np. Prodigy Cube w każdym calu.
Jak się zdecydujesz w końcu na lepsze słuchawki to postaram Ci się dobrać DACa (o ile się na niego zdecydujesz), żeby się zgrywały i wtedy na 100% poczujesz różnicę.
EDIT. zapomniałem powiedzieć ;D
DACa nie warto do słabych lub przeciętnych słuchawek, gdyż zagrają podobnie lub nawet tak samo na innej karcie zewnętrznej.
Odpowiedz
#10
1. Nie warto
2. Do 100 zł nie ma nic konkretnego, niemniej twoja integra w laptopie i tak daje dźwięk przestrzenny, jak każda. Wiadomo, że cudów nie ma, ale nawet 200 zł nie dostaniesz nic lepszego (ewentualnie ASUS U3, ale to tylko warto do starszych laptopów albo tych budżetowych).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.