• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Deathadder Chroma
#11
pokrycie chromy jeszcze gorsze od 3.5G?? :D 3.5G była starsznie śliska... zwłaszcza ten pplastik na bokach i ledwo sie dało myszke złapać i podnieść
Odpowiedz
#12
Popieram VeeKinga, pokrycie Chromy, chociaż troszkę mniej przyjemne w dotyku (takie jakby szorstkie), to znacznie lepsze niż w 3.5G. Ogólnie DA Chroma to kawał dobrego myszka.
Odpowiedz
#13
Zgadzam sie z przedmówca. Jedyna wada to ten smoothing którego ja osobiście nie zauważyłem i brak klawisza do zmiany dpi w locie , przydały by sie 2 poziomy dpi :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Z tym smoothingiem to dziwna sprawa - sam też go nie jestem w stanie wyczuć za żadne skarby, zarówno z włączonym jak i wyłączonym oprogramowaniem Synapse :o
Co do braku klawisza do zmiany DPI, to niezbyt zrozumiała dla mnie decyzja Razera (może koszty produkcji?), gdyż w starym DA taki przycisk się znajdował... Cóż, zawsze można się ratować Synapsem + bindem na zmianę DPI np. na przycisku scrolla :P
Odpowiedz
#15
O kurde to tak sie da?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Tak, ustawiasz w Synapsie kilka DPI (możesz od 2 do 5) i potem przypisujesz samą zmianę na przycisk w myszce - sam z tego nie korzystam, bo już się przyzwyczaiłem do jednego, stałego 400 DPI :)
Odpowiedz
#17
Jakbyś mi screena wysłał na pw z tego to byłbym Ci wdzięczny ale leci plusik ;v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#18
Dzięki ;) Zaraz wyślę Ci na pw autorską "instrukcję", jak to ustawić

Edit:
dołączam link z instrukcją, może się komuś przyda
http://www.speedyshare.com/7rA7k/Synapse-DPI.zip
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.