• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier MOBA 300zł
#11
Bedzie :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Problem jest tylko taki, że w teście była mowa o tym że to myszka głównie do palm gripa, chyba że masz 20 centymentrową dłoń, a przypominam że ja mam bardzo małą (13,5cm)
Odpowiedz
#13
Te wymiary w recenzjach to długość do zgięcia nadgarstka i to ten wymiar raczej się podaje, ty podałeś długość do kciuka (o ile dobrze zrozumiałem), choć nadal do zgięcia nadgarstka wyjdzie ci pewnie jakieś 17-17.5 cm. W takim wypadku dm1 pro pod fingertipa będzie za długa.
Odpowiedz
#14
Dokładnie, pod claw gripa lub figera przy dłoni 13.5 do kciuka to pewnie max 18 cała dłoń, a wtedy DM1 jest za duża. Ja bym skłaniał się ku Zowie ZA13.
Odpowiedz
#15
Do nadgarstka wychodzi mi 17cm.

Chciałbym jeszcze poznać waszą opinię na temat:
- G303
- Asusa Strix Claw'a
Odpowiedz
#16
G303 idź przymierz do saturna/media/rtv bo bez mierzenia nie ma co kupować, bo przeważnie nie da się tego na dłuższą metę trzymać :P
Asus Strix jest fajny, pod fingera powinien być w sumie idealny (pod claw już nie), tyle, że ma 3 przyciski po lewej co powoduje, ze trochę mało miejsca na kciuka jest i trzyma się go przy podkładce.
Odpowiedz
#17
Przymierzyłem Kone Military i mi pasuje, czy dostanę ją gdzieś za mniej niż 200zł?
Odpowiedz
#18
tak, za 199 zł :p
http://www.x-kom.pl/p/246340-mysz-przewo...00dpi.html
o ile nie mają błędu w opisie, bo na zdjęciu jest podstawowa wersja "optical" na sensorze adns3090, black edition powinna być identyczna z military, również z sensorem pwm3310.
Odpowiedz
#19
(02-13-2016, 08:41 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): tak, za 199 zł :p
http://www.x-kom.pl/p/246340-mysz-przewo...00dpi.html
o ile nie mają błędu w opisie, bo na zdjęciu jest podstawowa wersja "optical" na sensorze adns3090, black edition powinna być identyczna z military, również z sensorem pwm3310.

Dzięki wielkie :)

Temat rozwiązany.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.