• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier MOBA 300zł
#1
§  Budżet: 300zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4 Tech Bloody R7 Wireless

§  Jaką masz obecnie podkładkę: SS QcK

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800 

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): MOBA (głównie LoL), czasami CS:GO

§  Ile przycisków używasz w myszce: dwóch głównych i podczas grania w CS'a bocznego

§  Chwyt: Fingertip/Claw grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13,5cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ta jest kiepskiej jakości, nie do końca pasuje do mojej dłoni.
§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy) myszka musi być solidna, chciałbym żeby starczyła na dłużej
Odpowiedz
#2
Mionix Avior 7000 lub Zowie EC1-A (ta druga bardziej palmgripowa niz claw, mionix nadaje się do każdego chwytu)
Odpowiedz
#3
Przez przypadek napisałem palm zamiast fingertip, palma gripa nie lubię.

Mionixa nie rozpatrywałem, natomiast słyszałem że w MOBY najlepiej gra się na Omronach i przyciski w Zowie są za twarde.
Odpowiedz
#4
Miałem przez chwile mionixa castora , bardzo fajna mysz, przyciski ma tak lekkie ze nieraz same mi sie klikały cos jak w da2013. Była dla mnie za mała wiec sprzedałem za 180zl moze zobacz akurat trafisz cos bo nowa koło 300.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
na Aviorze powinno dobrze Ci się grać w moby (moim zdaniem lepiej niż na Zowie - właśnie ze względu na przyciski).
Odpowiedz
#6
(02-01-2016, 10:49 AM)t4co napisał(a): na Aviorze powinno dobrze Ci się grać w moby (moim zdaniem lepiej niż na Zowie - właśnie ze względu na przyciski).

Avior wydaje się całkiem sensowny, jednak nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie stacjonarnym. Czy myślicie że Roccat Kone Pure Military nada się do gier MOBA?
Odpowiedz
#7
W komputroniku jest. Military jest mała i nie każdemu pasuje radzę przymierzyć przed kupnem :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
a do takich gier to nie lepiej coś a'la Razer Naga?
Odpowiedz
#9
(02-02-2016, 10:46 PM)VeeKing napisał(a): a do takich gier to nie lepiej coś a'la Razer Naga?

Gry MOBA to nie MMO, nie potrzebuję masy przycisków, bo w mobach praktycznie używa się 8 przycisków i często chodzi o czas kliknięcia więc dużo lepiej jest je na klawiaturze wciskać. Naga jest za ciężka, a w MOBA'ch trzeba wykonywać dużo gwałtownych ruchów.
Odpowiedz
#10
(02-01-2016, 10:49 AM)t4co napisał(a): na Aviorze powinno dobrze Ci się grać w moby (moim zdaniem lepiej niż na Zowie - właśnie ze względu na przyciski).

A czy Dream Machine DM1 będzie dobrym wyborem?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.