• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna rada (mysz)
#11
Hmmm... może to własnie byłby dla mnie strzał w 10.
W recenzji Rivala 100, patrząc na skalę szkolną został oceniony jako dobry. Dla mnie natomiast wydaje się o wiele za lekki(już klik m6-400 był kilka razy przyjemniejszy bo po prostu twardszy).
A jak to się ma do DA 2013? Bo co by nie mówić o tej firmie, to 130 zł na addera jest dobrym dealem :p
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#12
Da13 ma dla mega śliskie ślizgacze , scroll nie pamietam , przyciski są bardzo lekkie wiec przeciwieństwo do zowie, szybko dostaje dwukliku z tego co wiem, mi jak narazie najkabrdziej pasuje Za12 niczego sobie były xm300 i mam teraz tez g403
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
No własnie wciaz mysle nad xm300 ale na reddicie pojawia się sporo głosów o dramatycznych sterownikach, ktore potrafią pogorszyc dzialanie sensora(jedna z funkcji oswietlenia ponoc sprawia, ze sensor na stałe działa gorzej)
No i tych szpar ma mnóstwo. Brudzić się pewno będzie :《
Mysz: Rival 100
Podkładka: Zowie G-SR
Słuchawki: Superlux HD668B
Klawiatura: Tesoro Durandal g1n
Monitor: LG 24GM77-B + M1994D-PZ
Odpowiedz
#14
Sorry za mały offtop, ale tak czytałem wypowiedzi i mnie zaciekawiło w wypowiedzi Amoka o Bh w CS robionym na scrollu. To się da ustawić jakoś normalnie w ustawieniach myszy w grze czy potrzeba to w sterownikach myszki? Bo rozumiem że to działa tak że leci płynny Bh przy kręceniu scrollem ;P Działało by to przy luźnym scrollu Logitecha? No i oczywiście czy jest to banowane? ;)
Odpowiedz
#15
(03-24-2017, 03:06 PM)spidster135 napisał(a): Sorry za mały offtop, ale tak czytałem wypowiedzi i mnie zaciekawiło w wypowiedzi Amoka o Bh w CS robionym na scrollu. To się da ustawić jakoś normalnie w ustawieniach myszy w grze czy potrzeba to w sterownikach myszki? Bo rozumiem że to działa tak że leci płynny Bh przy kręceniu scrollem ;P Działało by to przy luźnym scrollu Logitecha? No i oczywiście czy jest to banowane? ;)

Chyba ustawiasz to jako zwykły bind, ruch rolką w górę/dół jako skok, w konfiguracji sterowania w grze.
Odpowiedz
#16
Jeśli się zapętli rolke np w logitechu g502 to nie wyjdzie ponieważ musisz się odbić w danym momencie a nie co ułamek sekundy żeby Ci wyszło bh. Wpisujesz w konsoli tak bind "mwheeldown/up" "+jump"

I powinno śmigać
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Ok to chyba zostanę przy spacji jako skoku ;P nie offtopuję już bo to temat o myszce. Dzięki za info ;)
Odpowiedz
#18
Spacja jest dużo gorsza, szybsza reakcje masz na scrollu i łatwiej bh robić :) zbinduj sobie scrolla to na spacji tez masz skok i na scrollu i się przyzwyczaj lub nie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
(03-24-2017, 05:18 PM)Amok napisał(a): Spacja jest dużo gorsza, szybsza reakcje masz na scrollu i łatwiej bh robić :) zbinduj sobie scrolla to na spacji tez masz skok i na scrollu i się przyzwyczaj lub nie

Jestem przyzwyczajony z COD że scrollem zmieniam broń. W sumie to zmieniam scrollem, cyframi i Q :P
Odpowiedz
#20
Ja jak zacząłem używać scroll jako skoku to miałem nadal też skok na spacji, bhopa robiłem na scrollu, a wskakiwanie na skrzynki poprzez spacje, po jakimś czasie całkowicie zacząłem skakać scrollem, choć nie zawsze. Kiedy podczas skoku wiem, ze bede musial oddać strzały to skaczę spacją, aby być w pełni przygotowany aimowo.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.