• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie FK1 vs Dream Machines 1 PRO
#11
^ TAK! iale poprawić troche prawą strone tak by można by złapać na 1+2+2 a nie jak w moim przypadku 1+3+1. owszem da sie sie chwycić 1+2+2 ale już nie palmem tylko fingerem
Odpowiedz
#12
1. Czy nie będzie ona miała problemów na mojej podkładce a4tech x500?
2. Lepiej będzie kupić matową czy błyszczącą?
3. Kiedy można spodziewać się myszki?
Odpowiedz
#13
Nie bedzie, matowa pod koniec lipca czyli niebawem :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Ja tam mogę luźno palmem trzymać ;)
Wcięcie na prawej stronie mi odpowiada.
Ogólnie nie rozumiem tego czemu zastąpili tak świetnie sprzedającą się mysz. Nikt na nią nie narzekał, swego czasu jeden z najlepszych wyborów w myszkach. To tak, jakby SS zrezygnowało z Rival'a czy Zowie z EC.
Możecie mi mówić, że przecież jest G402 ale to już nie to samo. Osobiście przymierzałem ją i się bardzo zawiodłem. Obok niej leżał już wysłużony przez koneserów myszek tamtejszego Mediamarkt'u G400s, leżał o wiele, wiele lepiej.
Przechodząc do sedna, wsadzili w G402 zbędne dodatkowe przyciski, kształt ciut inny, wolę klasyczny.
Ale te przyciski... Dwa na lpm - po co to komu? Chyba nie ma nic lepszego od przypadkowego kliknięcia przycisku podczas burzliwej akcji, kiedy to już zmobilizowałeś się do oddania strzału ;d
I teraz gwiazda wieczoru, jakże (nie)użyteczny przycisk pod kciukiem. Nie wiem kto to wymyślił ani po jakim trunku projektował tę mysz ale po jaką cholerę... Nie wiem co ten ktoś miał w głowie. Trzymałem tę mysz może z parę minut ale ten przycisk był tak niesamowicie irytujący, że po prostu nie wyobrażałbym sobie używania tej myszy chociażby na pulpicie a gdzie dopiero grać w cokolwiek. Z każdym szybszym ruchem go klikałem, czy w lewo czy w prawo, strasznie przeszkadzał. Trzymać tę mysz typowym palmem to tragedia.
Nie wiem jaka była idea ale dla mnie to kompletny niewypał. Każdym pewnie marzył o "komfortowym" przycisku zmiany dpi, który tak bardzo się przydaje w grach FPS, w których czasami nie mamy czasu, żeby się odwrócić. Nie zapomnijcie tylko napisać koledze z wrogiej drużyny, żeby się nie ruszał bo właśnie przełączacie się na śmiercionośny tryb snajperski.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
@up +1
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.