• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie FK1 vs Dream Machines 1 PRO
#1
Siemaneczko. Tak z czystej ciekawości, bo zobaczyłem, że ostatnio obie myszki są do siebie porównywalne. Która według Was wygrywa starcie? :D
Odpowiedz
#2
Czekaj na dm1 pro S na lepszym sensorze. Ta sama cena co zowie fk1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
A ten pojedynek wygrywa która myszka? Jeśli chodzi o Zowie to który model będzie dla mnie lepszy? FK1 CZY FK2?

jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm.
Odpowiedz
#4
Fk1 ale kup dm1 pro S mowie Ci ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Zgadzam się z moim przedmówcą
Odpowiedz
#6
A kiedy będzie można się spodziewać owej myszki? :D I czemu warto będzie na nią czekać? :D
Odpowiedz
#7
Poniewaz bedzie miec lepszy sensor niz zowie mianowicie 3360. Znany z g502 czy g303. Resztę masz tutaj- https://www.dreammachines.pl/mouse/DM1-Pro-S.pl no i cena mniejsza niz zowie :p sam bym sie na nia skusił ale ja raczej chce miec regulowane dpi bo możliwe ze bede grac na dpi 200 a nie ma w niej regulacji :D powiem Ci ze skusiłem sie (cena okazyjna) na myszke fnatic flick g1 i dopiero bede ja testował i dam znać w sumie jak sie ma ona :) bo dosc nie popularna jest a wydaje sie fajna
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
^ A są testy g303 czy g502? jak to jest z tym vmaxem w tych sensorach? bo może wyzakując to że mam g400 skusze sie na nowego logitecha :)
Odpowiedz
#9
Miałem g502 ale jest za ciężki. Juz lepiej dm1 pro S :p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Dla mnie zamiast widziwiać powinni zrobić klasycznego G400 z 3310/3360
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.