• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz - 100zł
#11
(06-05-2016, 03:31 PM)Czyszczu napisał(a): Ja na niskich czułościach do 100 zł nie brałbym optyka. Mam 3090, czyli ciut lepszy, a gram na dobrej podkładce Roccat Taito i mam czułość niską-średnią i czasem można go zgubić. Lasery mają lepszy max speed. Jak ci kształt przypasuje to polecam Tracer Headshot (A9800)

A używałeś jej? Bo opinie są podzielone, a kształt... Trochę za wysoka, wole płaskie myszki szczerze mówiąc. A9800 ma ponoć tylko trochę lepszy maxspeed ale też potrafi się gubić. Plus marka i cena, Tracer - 88zł, coś mi tu śmierdzi. :/

Ogólnie Tracer... Boję się tej firmy. Już w takiej sytuacji chyba brałbym A4Techa z 9500, ale z tego co wyczytałem to optyk sprawdza się lepiej na niskich DPI.
Odpowiedz
#12
CS 1.6/GO od 2011 na G400
1.3/400 dpi
Nie polecałbym nic laserowego jak ktoś gra w typowe fps.
Granie na laserowej przy tej cenie, to jak gra z akceleracją, ta mysz w porównaniu do 3090 jest mniej dokładna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
(06-05-2016, 04:17 PM)XeXu napisał(a): CS 1.6/GO od 2011 na G400
1.3/400 dpi
Nie polecałbym nic laserowego jak ktoś gra w typowe fps.
Granie na laserowej przy tej cenie, to jak gra z akceleracją, ta mysz w porównaniu do 3090 jest mniej dokładna.

Fajny sensor tylko z tego co wyczytałem były jej dwie lub więcej generacji i niektóre miały problemy, a trafić na tą idealną też może nie być łatwo. Mysz bardzo okej bo prosta, dobra cenowo itd. Też skłaniam się bardziej w kierunku optyka, dobre lasery to nie półka ~100zł, tak uważam. 

Na tę chwilę chyba A90 wygrywa, ale jeszcze myśle.
Odpowiedz
#14
Hmmm.
Gdzie o tym czytałeś?
Pierwszy raz się z tym spotykam, owszem były problemy ale w pierwszej wersji G400, które szybko zostały naprawione.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Kolega miał Headshota. Miał spore ręcę, trzymał palmem, dawał radę. Tracer nie jest złą firmą dobrą też, każda ma lepsze i gorsze produkty. Headshot jest ok, godnym polecenia produktem jest np. Mecano ale to klawiatura. Optyk optykiem, laser ma przewagę w postaci max. speeda. Jesli twoje ruchy myszką są szybkie i często podnosisz myszkę brałbym optyka. Minusem jest gorszy feeling, a to gubienie pikseli rzadko się zdarza w 9800. Poza tym nie zawsze trafia się tam gdzie chce ;) Co byś nie kupił kup aby było wygodne. to jest najważniejsza rzecz, serio.
Odpowiedz
#16
(06-05-2016, 07:35 PM)Czyszczu napisał(a): Kolega miał Headshota. Miał spore ręcę, trzymał palmem, dawał radę. Tracer nie jest złą firmą dobrą też, każda ma lepsze i gorsze produkty. Headshot jest ok, godnym polecenia produktem jest np. Mecano ale to klawiatura. Optyk optykiem, laser ma przewagę w postaci max. speeda. Jesli twoje ruchy myszką są szybkie i często podnosisz myszkę brałbym optyka. Minusem jest gorszy feeling, a to gubienie pikseli rzadko się zdarza w 9800. Poza tym nie zawsze trafia się tam gdzie chce ;) Co byś nie kupił kup aby było wygodne. to jest najważniejsza rzecz, serio.
Obecnie gram na optyku z gorszej półki (http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje...21955.html) i daje radę, sądzę więc, że droższy nie będzie złym wyjściem. Wciąż myśli kieruję w stronę A90.
Odpowiedz
#17
Jeżeli możesz to podjedź do jakiegoś Media i przymierz sobie, bo wiem, że leży u nich.
Przy okazji przymierz sobie inne myszki i podziel się z nami :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#18
Już nie miałem siły na szukanie a siostra potrzebuje mojej myszki, bo jej sie jej rozpupczyła (stary, klasyczny biały Logitech :D - prawy się wyklikał po kilku latach) i zamówiłem tę A90-tkę, przyjdzie to zdam opinie.
Odpowiedz
#19
Jeśli chodzi o wygląd, jakość wykonania itd. to jak na tą cenę to jestem zachwycony. Jakości sensora itd. jeszcze nie jestem śmiały stwierdzić, bo za mało jej używałem.

Nie ogarniam trochę oprogramowania, zna się ktoś na tym ustrojstwie od Bloody?
Odpowiedz
#20
Co chcesz wiedziec?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.