• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz - 100zł
#1
Witajcie,

  • jaką obecnie myszkę używasz: CM STORM Devastator,
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800,
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska,
  • czułość w Windows: 5, 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike: Global Offensive, poza tym zajmuje się grafiką,
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK - średni rozmiar,
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): prawy, lewy, scroll, boczne, (bo tyle mam)
  • twój budżet: 100zł,
  • jaki chwyt stosujesz: claw/fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): ???,
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo,
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18-19cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie,
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, ale wolałbym niewielką zmianę,
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym dokładniejszą i z działającym przyciskiem w scrollu, bo w tej się popsuł
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: miło by było, wątpię, że ten budżet przewiduje myszki z innych krajów,  
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak.


    Myślałem nad http://allegro.pl/mysz-laserowa-a4tech-o...86374.html jednak gdy zapytałem o sensor dostałem wiadomość, że taką informacje daje im dostawcę a gdy rozkręcę mysz w celu sprawdzenia mogę utracić gwarancję oraz o http://procpu.pl/p/1544/26523/a4tech-blo...racza.html ale no nie wiem, prosiłbym o doradzenie - obojętnie czy z tych dwóch czy jakaś inna, byleby była dobra i w budżecie. 


Odpowiedz
#2
Bloody a90 w tej cenie najlepsza do 100zl
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(06-04-2016, 01:13 PM)Amok napisał(a): Bloody a90 w tej cenie najlepsza do 100zl

Czyli jednak optyk a nie laser, tak? No to jest walka pomiędzy Avago3050 a A9500, nie mogłem się zdecydować, póki co mówisz, że ta Bloody A90 lepsza. A jakieś argumenty? :/ (boje się, że 1. jest tańsza, 2. jej wygląd to taki naciągany gamingowy - czy to nie jest zgubne?)
Odpowiedz
#4
No ale nie masz więcej kasy to nie ma co wybrzydzać ja mam tą A90 i jest okej a co do tego wyglądu gamingowego to wystarczy spojrzeć na myszki za 200-300 zł powiedzmy Razer Deathadder chroma albo jakaś zowie.
Albo popatrz na te do 100 zł
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ne_myszki/
i wybieraj optyka
Odpowiedz
#5
Optyk bedzie lepszy od laseru.

Wygląd sie nie przejmuj miałem ok 15 rożnych myszek i naprawdę bloody a90 jeży godna polecenia :)

A jesli chcesz ciut dołożyć to rozważ cm storm alcor za 140zl :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Okej, skoro tak mówicie.

Co do wyglądu miałem na myśli to, że czy taki gamingowy to nie ukrywanie bubla w środku. (wygląd mi nie przeszkadza sam w sobie)
Odpowiedz
#7
(06-05-2016, 01:54 AM)Amok napisał(a): Optyk bedzie lepszy od laseru.

Wygląd sie nie przejmuj miałem ok 15 rożnych myszek i naprawdę bloody a90 jeży godna polecenia :)

A jesli chcesz ciut dołożyć to rozważ cm storm alcor za 140zl :)
Czytałem od niej ale budżet ograniczony, niestety. Myszki nie kupuje tak jakby dla siebie, z resztą... Skoro mówicie Bloody A90 to ją prawdopodobnie wezmę.
Odpowiedz
#8
Ja na niskich czułościach do 100 zł nie brałbym optyka. Mam 3090, czyli ciut lepszy, a gram na dobrej podkładce Roccat Taito i mam czułość niską-średnią i czasem można go zgubić. Lasery mają lepszy max speed. Jak ci kształt przypasuje to polecam Tracer Headshot (A9800)
Odpowiedz
#9
Pierwsze słyszę.
Ja mam 3095, niemalże ten sam sensor a NIGDY mi się nie zgubił.
Gram na nim od 5 lat, przez jakiś okres czasu robiąc 80cm, żeby się obrócić.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Eeeee, to chyba nie grasz w FPS. A jeśli tak to mało dynamiczne.
80 cm? Żarty? Ale tak btw. to może masz lepiej skalibrowany, ale na ogół 3090 to kupa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.