• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki i podkładki max 200zł
#41
Hahaha :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#42
(03-07-2017, 03:26 PM)danielok napisał(a): Polecam myszkę Logitech , super myszki cena ok myszka nie zacina się
kurde no... nigdy nie wiedziałem co zrobić zeby myszka się nie zacinała... dzięki danielok za pomoc!!! jednak ktos tu czasem potrafi konkretnie pomóc !! mianuje Cię adminem i zmienie Ci opis na człowiek dobra rada ^^!!

także no Panowie i Panie, to tyle z naszej strony.... czas zamykać stronę... zrobimy tylko jedna recenzje tego logitecha i usuniemy calą reszte zeby kazdy wiedzial, że nie ma po co coś innego kupowac ;D

Święty Graal odnaleziony!!!
Odpowiedz
#43
Keep calm and buy Logitech XD

Ja już kupiłem a Wy? (G403)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#44
HAHAH DOBRA RADA XD
no panowie po co w sumie pie*dolić i się rozwodzić w recenzjach, wystarczy napisać:
opcja pierwsza: myszka się nie zacina - jest dobra
opcja druga: zacina się - jest do dupy
ENDE ;D
Odpowiedz
#45
no kolejne recki to tak będą wyglądać, bedzie tylko test na zacinanie sie ^^

aleeee no nie powiem jednak logitecha to ma dobry marketing, wiedzą kogo zatrudnic :D
Odpowiedz
#46
(03-07-2017, 09:43 PM)Amok napisał(a): Keep calm and buy Logitech XD

Ja już kupiłem a Wy? (G403)

Jak będziesz już ją miał, to koniecznie napisz, czy się zacina.
Odpowiedz
#47
(03-08-2017, 12:39 AM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
(03-07-2017, 09:43 PM)Amok napisał(a): Keep calm and buy Logitech XD

Ja już kupiłem a Wy? (G403)

Jak będziesz już ją miał, to koniecznie napisz, czy się zacina.

Dokładnie, bo nie wiem czy brać :[ a słyszałem, że Logitechy się nie zacinają... ale nie wiem czy to prawda
Odpowiedz
#48
Ja ostatnio kupiłem g203, nie zacina się można brać
Odpowiedz
#49
Mam g403 nie zacina się polecam.

A tak szczerze jest to najlepsza mysz jaka miałem czyli następuje xm300. Zowie Za12 sprzedam jak coś to priv :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#50
duza roznica pomiedzy xm300 ? :S jesli chodzi o sensor ? :S
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.