• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 150 zł
#1
Witam , zalałem stara klawiaturę sokiem no i niestety muszę kupić nowa. Chciałem coś w cenie do 150 zł, mile widziane podświetlenie i antyghosting. Nie wiem co jest na topie cały czas jechałem na starym LOgitech Deluxe 250 :) Co sadzicie o czymś takim http://www.morele.net/klawiatura-thermal...01-751418/[/font][/color]
Odpowiedz
#2
zależy czy chcesz nożycową czy normlaną membranową. Z nożycowych to cougar 200K z memebranowej to najprostszy genius kb-g265 w zupełności wystarczy.
Odpowiedz
#3
Cougar 200k nie podoba mi się z wyglądu i ma niski profil. Ten Genius tez taki sobie, nic innego w tej cenie nie dostane ?? Dodam ze głownie gram w mmo wiec makra mile widziane.
Odpowiedz
#4
To może dozbieraj te 50 zł i kup po prostu Logitecha g105, masz na bocznych dodatkowych macra, podświetlenie ,wytrzymałą membranę, wygląda imo bardzo dobrze. Za 169 zł możesz kupić na allegro powystawowego, albo nowe po 200 zł
Odpowiedz
#5
Hmm jest cos takiego http://allegro.pl/klawiatura-przewodowa-...01051.html tylko pytanko czy 6KRO to nie za mało , chyba ze obejmuje 6 dowolnych klawiszy na klawiaturze wtedy ok.
Odpowiedz
#6
to jest właśnie ta powystawowa, raczej powinan być ok, zresztą jak nie to oddasz do 14 dni. Do fpsów 6kro wystarczy w 100% procentach, chyba na całej.
Odpowiedz
#7
Tylko ja w Fpsy nie gram , glownie MMO i tu pytanie czy to nie za malo te 6KRO ?

Jesli juz dołozył bym do 200 zł to co lepiej tego g105 czy Genius Manticore ??
Odpowiedz
#8
g105 a manticora to obie są bardzo dobre. Jeżeli zależy Ci na podświetleniu i większej liczbie przycisków (w sumie do mmo to pewnie tak) to raczej wybierz manticore.
Odpowiedz
#9
Znalazłem cos takiego Logitech G105 INT'L EER co oznacza to INT'L EER ??
Odpowiedz
#10
international eer to nazwa layoutu, podejrzewam, ze to ten z długim shiftem, ale mogę się mylić, upewnij się w sklepie wcześniej, żebyś nie dostał krótkiego lewego shifta ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.