• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
#61
Myszki posiadają inne kształty, ale zakładem, że skoro korzystałeś z EC1 to masz dłoń, którą wygodnie chwycisz DM1. Na Taito działa normalnie. W przypadku jak szukasz symetrycznej i lżejszej myszki to pewnie będzie to opłacalna wymiana (do tego z lżejszymi przyciskami).
Odpowiedz
#62
DM dostępne na procpu.pl - http://procpu.pl/q/?keywords=dream
W następnym tygodniu mam otrzymać DM1 do testów. Zobaczymy, czy było się czym jarać. :D
Odpowiedz
#63
Daj znać :D a fnatic gear flick it nie będziesz miec? :D jej jestem ciekawy kosztuje 220 w procpi albo 230
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#64
W Procpu to mają już dostępne DM1 i DM2 nawet od ręki. Małe sklepiki nie mają tyle formalności co te duże typu Komputronik lub Morele, tam pewnie jeszcze potrwa zanim będą je mieli.
Odpowiedz
#65
Jaka podkładka do dm1, taka 50x50 albo wieksza?
Jaki lod jest najlepszy?
Odpowiedz
#66
Może rozważ Natec M12 maxi, tanie dobra, ogromna z DM1 działa :) LOD jest kwestią indywidualną, każdy ma swoje potrzeby ;)
Odpowiedz
#67
Przyszła moja sztuka do testów. Na razie odczucia trochę mieszane, bo kabel jest jednym z najsztywniejszych, jakie w widziałem w gryzoniach. Do tego z DeathAddera mu daleko. :/
Odpowiedz
#68
kabel troszkę zmięknie po pewnym czasie, pozginaj go trochę to oplot się "rozluźni" ;) Póki nowy to zawsze jest troszkę sztywniejszy
Odpowiedz
#69
Patrząc po ślizgaczach i pudełku raczej nie jest nowa.
Odpowiedz
#70
aż tak jak w DA to nigdy nie będzie, to wiadomo, wybór kabli był mocno ograniczony, niestety nie jest tak, ze można sobie wybrać co się chce, tylko trzeba brać co fabryka ma :P.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.