• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
#81
Na pewno są źle naklejone, tak bym zrobił ale nie ruszałem nic bo myślę ze ja oddam.

I właśnie nie wiem bo możliwe ze w każdej to jest i ja mam problem, nie czuje nawet nieraz ze mam kliknięty lpm.
Kształt jest super i ogólnie ta myszka no ale ten klik... no kurcze normalnie trzymam dłoń na myszce i przycisk wpada, muszę trzymać palca w górze i uważać żeby nie kliknąć lpm co jest strasznie nie komfortowe.

No i te przyciski w ogóle raz zadziałają a raz nie :D nieraz muszę klikać po 2-3 razy żeby zadziałały (na pulpicie, internet, office a w cs go wydaje się ze chodzą poprawnie).

Myszkę odeśle ale wymienić na tą samą czy porostu oddać?hmm
Myślę że będę wolał pieniądze z powrotem i kupie coś innego.
Niestety moim zdaniem jakość wykonania nie jest adekwatna do ceny tej myszki.
Odpowiedz
#82
Wg mnie warto wymienić, bo wygląda, że dostałeś jakiś wyjątkowo trefny egzemplarz. To co opisałeś przypomina nam to samo co w naszym egzemplarzu Razer Abyssusa jest - tam ledwo czuć, że się klika i to nie jest normalne.
Odpowiedz
#83
Odesłałem myszke. Ja zawsze mam takie szczeście :D
kształt jak mówiłem spoko ale rival 100 ja miażdży jakością wykonania, przyciskami też no ale chyba nie mam jak oceniać klików bo wygląda na to że były niesprawne.
Odpowiedz
#84
Wygląda na to, że ewidentnie były niesprawne. Zawsze jest ten ktoś, kto musi dostać taki egzemplarz :]
Odpowiedz
#85
Siemka. W piątek dostałem myszkę i mam z nią problem. Wcześniej miałem DA 2013 , ale pojawił się dwuklik więc odsyłam na gwarancje, a w miedzy czasie będę korzystał z nowej. Mam też klawiaturę CM TK red.
Odinstalowałem synapse podłączyłem DM1 pro i zonk. Jak gram w bf4 to co kilka minut broń sama strzela taki pojedyńczy strzał, albo mi powieksza. Wygląda, że oba przyciski główne żyją swoim życiem. Ściągnąłem grę od nowa to samo. nie zauważyłem w innej grze takiej reakcji ani w przeglądarce. Raz chyba coś mi kliknęło w przeglądarce, ale nie jestem pewien. Zostawiam na godzinę i patrze co się dzieje. No i nic -_- . W piątek będę reinstalował system. Czy jakiś syf został po synapse czy to przez samą grę, czy przez myszkę czy przez konflikt z klawiaturą... o Boże nie mam pojęcia:C
Macie doświadczenie z mychami więc może coś poradzicie. Wirusów raczej nie mam bo regularnie skanuje paroma dobrymi i nic nie wykrywa.
Co ciekawe wydaje mi się, że to się dzieje zwłaszcza gdy jestem w akcji na serwie i korzystam z klawiatury, bo jak zostawiam i nie korzystam na pustym serwie to to raczej się nie dzieje -_-'. Odinstalowałem stery klawy i mychy i to samo.

Kształt samej myszki całkiem niezły i fraguje się przyjemnie a tu takie coś -_-'. Boczne działają normalnie.
Odpowiedz
#86
Podepnij klawiaturę i myszkę pod inny komputer to będziesz wiedział. Jeżeli robi się to samo, to odpinasz klawiaturę i patrzysz czy dalej tak jest z samą myszką. Samo klikające się przyciski to raczej rzadkość i często problem może leżeć gdzieś indziej.

Jeżeli to wina myszki to miałeś strasznego pecha, bo jak mówię coś takiego raczej się nie zdarza zbyt często, ale wymienią na gwarancji.
Odpowiedz
#87
Witam, dosłownie przed chwilą przyszła do mnie mysz DM1 PRO, lecz sensor nie działa prawidłowo na podkładce QPAD MEDIUM CT. Mysz się zacina, zawiesza, a kursor wariuje. Jest to spowodowane tym, że powierzchnia nie jest gładka i dlatego tak się dzieje, czy poprostu dostałem wadliwy egzemplarz?
Odpowiedz
#88
Niestety może to być wina podkładki, gdyż sensor 3310 (w DM ma niski LOD) nie działa prawidłowo na hybrydowych (CT jest hybrydowa) i plastikowych. Zobacz na jakiejś zwykłej podkładce jak działa.
Odpowiedz
#89
DM udostępniło nowy firmware, może to pomoże
do pobrania tutaj: https://www.dreammachines.pl/sterowniki.php
Odpowiedz
#90
Na podkładce Steelseries QCK mysz działa prawidłowo, jednakże czasami gdy oderwę mysz od podkładki, a następnie znów ją na niej położę, to mysz nie reaguje i muszę jeszcze raz oderwać rękę i mysz zaczyna prawidłowo reagować, wiecie może czym jest to spowodowane?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.