• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreammachines DM1 PRO i DM2 COMFY MOUSE
#31
@steel
musi być 1000Hz. LOD jest na większości materiałowych ~1.5 CD, jakby się dało niższy to wtedy na wszystkich plastikowych by kompletnie nie działała, tak tylko na niektórych ;)
Odpowiedz
#32
I gdzie ta wielka premiera?:D.
Odpowiedz
#33
do 3 dni powinna być nasza recka, a DM z tego co wiem robi jeszcze stronę dla myszek :D
Odpowiedz
#34
Jest już recka :) http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm2-comfy/

z tego co wiem DM, w przyszłym tygodniu planuje uruchomienie strony. Jak chińczyki skończą nowy rok obchodzić to dadzą pewnie znać, czy da się firmware zrobić, żeby np. można było sobie wybrać jaki chce się lod :)

ceny 219 za dm1 i 199 zł za dm2
Odpowiedz
#35
najlepsze byłyby chyba proste sterowniki z dpi, lod'em i hz, masa podobnych problemow by zniknęła, może byście zapytali o taką możliwość :P
Sam wolałbym 450/500 dpi, ale domyślam się, że bez sensu byłoby tworzenie osobno firmware na 3 wartości LOD, w tym choćby 3 różne skoki dpi i 500/1000 hz co da w efekcie 18 różnych firmware, chyba, że byłoby to do zrobienia.
Odpowiedz
#36
Ze sterownikami myszki by kosztowały o jakieś 30-40 zł więcej z tego co pytaliśmy. Jak już się raz zrobi to potem raczej jest taniej, no ale oni nie mają żadnych teraz i do tego bali się, że kalibracja sensora się zmieni, jak je fabryka dołoży co podobno ma czasami miejsce. Do tej pory byśmy pewnie testowali te myszki jakby się zdecydowali na sterowniki :P. Stąd nie da rady teraz ich już dokładać. Z dpi raczej nie będzie firmware, ale nie wiadomo w sumie. LOD wiemy, że się dało ustawiać, więc to jest najbardziej prawdopodobne, że się uda załatwić bez efektu na działanie sensora.
Odpowiedz
#37
Trzeba przygarnąć DM1 ^^. W DA podobają się mi profilowane przyciski. Interesujące, że nieprofilowane są takie szybkie. Jakoś pewnie się przyzwyczaję. Jeszcze jeden mały minusik za scroll, bo u mnie to ważna rzecz, bo w bf4 bardzo często zmieniam broń. Ale w sumie dostała mycha 4 jak chroma więc chyba gorzej nie będzie. Sensor i reszta OK.
Pora zacząć prace nad wersją z 3360;D
Odpowiedz
#38
Scrolla można poprawić jak nałożysz na "bolec" (który naciska przycisk pod scrollem) np. taśmę wtedy przestaje się poruszać na prawo i lewo. Tyle, że trzeba ślizgacze ściągnąć. My wycięliśmy takie małe kółeczko z taśmy i nałożyliśmy na tą część.
Odpowiedz
#39
Będzie możliwość kupienia np przez allegro?
Odpowiedz
#40
Dpi co 50 i myszka ideał :v dodajcie to najlepiej w stylu mionixa ze oprogramowanie wazy z2mega bardzo lekkie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.