• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huano
#11
Co do tej nowej DMki to bym sobie już ją przetestował. Hya, mów nam tu kiedy wyjdzie, pewnie dobrze wiesz :D
Odpowiedz
#12
nic nie wiem :P
Odpowiedz
#13
Weź chociaż zdradź w jakich kolorkach będzie i czy korzysta z software'u (w DM1 Pro S ten software był bardzo słaby, akceleracja np. zmieniała prędkość wskaźnika w Windowsie ^^)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#14
nie wiem w sumie czy soft jest czy nie, ale chyba ten sam, a ta akceleracja to tylko źle nazwane, ale to po prostu to samo co w windowsie ;D chyba tak miało być, ja tam z softu za bardzo nie korzystam, jak da siesutawić dpi to ok i nic więcej nie potrzebuje ;)

4 kolory: biała, czarno biała, niebiesko czarna i czerwono czarna ;)
Odpowiedz
#15
(07-18-2018, 07:25 PM)Hya napisał(a): 4 kolory: biała, czarno biała, niebiesko czarna i czerwono czarna ;)
jak kinzu kiedyś :D
Odpowiedz
#16
Zapomniałbym zapytać, a co ze scrollem? Pamiętam że w moim modelu lekko się kiwał i gdy był przesunięty lekko w prawo to strasznie nie równo się przekręcał, zmienili coś, czy będę musiał liczyć na dobry model? ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#17
tego to nikt nie wie ;) pewnie co siętrafi, ale nei wiem :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.