• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki ogólne i do gier do 200zł
#1
Poszukuję słuchawek do ogólnego użytkowania jak i do gier wszelkiej maści, chociaż przede wszystkim cs:go, obecnie używam kilkuletnich siberia v2 (prawdopodobnie podróbki), z które mają problem z połączeniem kabla, przy pilocie głośności, w zależności jak się kabel ustawi jedna słuchawka przestaje działać, więc czas na zmianę słuchawek. Słuchawki będą działać z Asusem R556LN, więc karta integra, z tego cos am się rozglądałem to wpadły w oko SL 681 evo mk2 i SL 661, aczkolwiek, wolę się poradzić, ewentualnie proszę o rady jeśli lepiej zainteresować się innym modelem.
Odpowiedz
#2
Bardziej uniwersalne byłyby HMC631. Nawet z integry, moim zdaniem lepiej sobie radzą niż 681 Evo (661 nie znam). Na pewno będzie lepiej jak na twoich Siberiach.
Odpowiedz
#3
Mógłbym się skusić na hmc-631, jednak an chwilę obecną widzę, że nigdzie nie ma ich dostępnych poza allegro, gdzie cena sięga prawie 300zł, chyba że nie potrafię szukać
Odpowiedz
#4
http://www.thomann.de/pl/superlux_hmc_631_grey.htm
Odpowiedz
#5
Jeszcze pytanie z innej beczki, bo w sumie nad tym się nie zastanawiałem, w laptopie mam tylko jedno wejście jack, czy wystarczy dokupienie rozdzielacza na dwa wejścia jack, żeby podłączyć mikrofon i słuchawki jednocześnie?
Odpowiedz
#6
Nie wiem, moje doświadczenie z takimi rozdzielaczami jest takie, że przeważnie nie działają. Kup lepiej kartę na USB i do niej podpinaj np. najtaniej ASUS U3.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.