• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś znośnego do 100zł.
#1
Witam :p
Klawiatura załatwiona, podkładka również, przyszedł czas na słuchawki... :D


  • jakie obecnie używasz?- natec, za 25zł :|
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?- Nie, nie używam, zakupu również nie planuję, moja płyta główna to ASUS Z170 PRO GAMING.
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ?- 60% gry, 30% muzyka.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?- Rap rytualny, Death Rap, Horrorcore, Psycho, Death Punk, trochę poezji śpiewanej i sajko bangerów.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 100zł/130zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?- Dźwięk, przywykłem chyba, iż po dłuższym czasie uszy bolą, acz brak tego dyskomfortu mile widziany.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?- Gram w pokoju, mała klitka, jednak blisko mnie przebywa Kobieta, niekoniecznie musi słuchać o mordach i gwałtach...
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?- Nie do końca łapię pytanie, więc rzeknę, że im większa immersja, tym lepiej.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?- Nie, jestem 100% domowym nerdem.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):- W sumie jedynym wymaganiem jest znośny mikrofon, wiem, że w tak niskiej cenie nie dostanę czegoś z ciekawym, niebieskim podświetleniem etc :(
"Gdy bliżej podszedłem i mnie porósł mech, a kiedy wzrokiem oblałem ją mocniej, spostrzegłem, że gałęzie samotnych drzew zawsze są krótsze od strony północnej"
Odpowiedz
#2
W tej cenie to jak sam zauważyłeś dużego wyboru nie masz. Kup Superlux HD681 Evo mk2 + mikrofon Zalman zm-mic1. Będzie to najrozsądniejszy wybór za te pieniądze (troszkę przekracza budżet, ale taniej nawet nie ma co Ci polecać).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.