• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 100 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4-TECH GLASER 60D USB LASEROWA
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Nie wiem, nie mogę zmieniać
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): nie wiem
  • czułość w Windows: nie wiem
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie wiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier): lol cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: X7 gaming
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 , raczej nie potrzebuję bocznych przycisków
  • twój budżet: max 100 zł
  • jaki chwyt stosujesz:raczej palm grip, ale mogę zmienić
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: prawy przycisk
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak może to być najbrzydsza myszka byle by była dobra
    Zastanawiam się nad: Genius X-G510
    Ozone Xenon
    Logitech G100s
Odpowiedz
#2
W tej cenie logitech g100s jest najlepszy pod względem sensora i przełączników, ale plastik obudowy jest już typowo budżetowy.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem powinieneś dołożyć 20zł do Roccat Savu . Raczej w tej cenie nic lepszego nie dostaniesz
Odpowiedz
#4
(01-13-2016, 08:57 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): W tej cenie logitech g100s jest najlepszy pod względem sensora i przełączników, ale plastik obudowy jest już typowo budżetowy.

W sieci jest dużo myszek tżw. powystawowych opłaca się je kupić ? Czy lepiej kupic nówke ?
Odpowiedz
#5
jest tu jeszcze ktoś kto może się wypowiedzieć ?
Odpowiedz
#6
Ja bym celował w g100s, do 100 zł i 3 przyciskowa to najlepsze co dostaniesz. Część z tych powystawowych to zwroty, albo naprawy pogwarancyjne ;) zawsze ryzyko jest, że bubel dostaniesz, niemniej z co bardziej pewnego źródła to warto rozważyć.
Odpowiedz
#7
wypowie się ktos jeszcze ?
Odpowiedz
#8
Bierz g100s 3 lata gwarancji za 99zl. Albo jak chcesz to mam Rivala100. Ktory jest troche większy od g100s ma świetny kształt i mam na sprzedaż za 100. Tylko ze nie mam gwarancji. Pw jak cos
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Ja bym od powystawowych trzymał się z daleka, jak napisał Hya- to loteria, a dodam, że owe pewne źródła również potrafią być zawodne.

W sumie, to jedynym sensownym wyborem jest Logitech, 100zł to niewielka kwota i nie radziłbym spodziewać się rewelacji.
Notabene, Twoja myszka działa w 1000 DPI, wystarczy rzut oka w google, zatem odczujesz znaczącą różnicę.

Tu masz specyfikację, gdyż pewnie...

czujnik optyczny z diodą podczerwoną AM010 N1303T o rozdzielczości od 200 dpi do 2500 dpi
raportowanie USB z częstotliwością 500 Hz
maksymalne przyśpieszenie: 20 g
prędkość maksymalna: 4,08 m/s
przewód USB o długości 180 cm, bez oplotu
żywotność przełączników: do 20 mln kliknięć
wymiary: 117 mm (długość) × 63 mm (szerokość) × 37 mm (wysokość)
waga bez kabla: 80 g


Ja bym brał mając budżet ograniczony do 100zł.
"Gdy bliżej podszedłem i mnie porósł mech, a kiedy wzrokiem oblałem ją mocniej, spostrzegłem, że gałęzie samotnych drzew zawsze są krótsze od strony północnej"
Odpowiedz
#10
kurde z tydzień temu ta myszka była w x kom za 100 z dostawą teraz już nie i muszę czekać....
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.