• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie słuchawki wybrać do 180 zł
#11
Otwór otworem, ale pozostaje kwestia głębokości. Niestety nie wiem jak głębokie są krakeny, ale opinii pod kątem wygody nie mają jakiś najlepszych.
Odpowiedz
#12
Mój budżet się zmienił ... :'( Wybrałem więc genius lychas które mam już zamówione, coś co mnie zaniepokoiło a zarazem ucieszyło to sterownik który podobno jest. Na tej stronie piszą że jest sterownik ... http://www.ceneo.pl/15766354#tab=reviews_scroll Ale po internetach nie mogę nic o nim znaleźć, ani na stronie producenta NIC. Pomóżcie :'(
Odpowiedz
#13
"bez włączonego trybu virtual i wibracji brzmią zwyczajnie jak słuchawki z Tesco" , "wirtualny dźwięk 7.1" , "Zainstalowanie sterowników zajęło mi sporo czasu, do basów trzeba się przyzwyczaić" ??? Jakich sterowników ??? Moglibyście mi pomóc z tym gdyż przeszukałem całe internety i NIC
Odpowiedz
#14
one nie mają żadnych sterowników, tam w tych komentarzach na ceneo to przeważnie same brednie są ;) Trzeba było wziąć SL HD681 za 80 zł miałbyś dużo lepszy dźwięk niż na takich tworach ;)
Odpowiedz
#15
Hmmmm... napisałem do nich czy jest możliwe odesłanie produktu, powiedzieli że tylko jest aktualnie możliwa wymiana na Genius hs-g650 ... (opłaca się)?
Odpowiedz
#16
Jak zamawiałeś przez internet to przysługuje Ci prawo zwrotu do 14 dni jeżeli nie noszą śladów używania. Po prostu te słuchawki Geniusa wszystkie są bardzo kiepskie.
Odpowiedz
#17
OK ! A znasz jakieś słuchawki z mikrofonem ??? do 180 zł ??? obojętne czy zamknięte czy półotwarte (muszą być wygodne)
Odpowiedz
#18
Doczepiany mic może być? Pod kabel podpinasz i nawet nie poznasz, że nie jest zintegrowany. Jeżeli tak, to weź Zalman ZM mic1 + SL HD681 Evo mk2
Odpowiedz
#19
Tak, co za je**** gów** po 1 dniu użytkowania zawias się spier***** i na gwarancję nie chcą wziąść ... JEŚLI KTOŚ BĘDZIE SIĘ PYTAŁ O GENIUS LYCHAS STANOWCZO MU ODMÓWCIE !!!!! może uchronimy :'( skurwy****
Odpowiedz
#20
Ja sie zastanawiam kto Ci doradził taki shit.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.