• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczur za 200-250 zł
#1
Witam

-Jaką obecnie myszkę używasz: A4-tech x748k (na Avago)
-Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800-1600 (zależy w co gram)
-Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnie
-Czułość w Windows: 6/11
-Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie używam sterownika ani oprogramowania dedykowanego
-Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 26-30 cm
-W co grasz (podaj tytuły gier): generalnie wszystko, online: CS:GO, okazyjnie LOL
-Jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK mini
-Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Boczne osobny to TS, osobny do rozmowy w grze
-Twój budżet: 200-250zł max
-Jaki chwyt stosujesz: wg http://www.test-gear.pl/gripy/ wychodzi na to że połączenie palm + claw
-Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
-Jaka jest wielkość Twojej dłoni - 18cm
-Jaka jest grubość twojego palca? - 1,5-2cm
-Czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
-Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, może być nieco niższy
-Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: potrzebuje nowej, poprzednie padły :)
-Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? - dobrze by było.

Początkowo używałem A4-tech x748k jednak po kilku latach zaczął samoczynnie odłączać się do komputera. W zeszłym roku zakupiłem Steelseries Sensei Pro Grade, po 8 miesiącach pojawił się dwuklik w LPM, zwrócono mi pieniądze. Przez jakiś miesiąc używałem ASUS ROG GX1000 jednak jej kształt średnio mi przypasował – środek delikatnie przesunięty na tył myszki w stosunku do x748 i Sensei. Co do czułości na Sensei grałem w zakresie 1000-1140 cpi całkiem wygodnie. Aktualnie jadę na a4-techu jednak staje się nie do wytrzymania :) Myślałem o Steelseries Sensei RAW albo czymś od Zowie ale jeżeli macie jakieś inne propozycje walcie śmiało :) 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
No to z tego co piszesz to zdecydowanie DM1 Pro najbardziej pasuje (kształt senseia z sensorem 3310) - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...dm2-comfy/
Odpowiedz
#3
Dzięki za szybką odpowiedź :) W takim razie jeszcze jedno pytanie: Jak ten DM1 Pro ma się do produktów Zowie fk2, ec2-a itp? Gdzieś w internetach czytałem że ktoś z dłonią 18 cm stwierdził ze DM1 jest za duża dla niego.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Przecież miałeś SS Senseia już, to wiesz czy będzie Ci pasować czy nie, one mają 1:1 ten sam kształt. W lolu na pewno DM bardziej Ci się spodoba, ze względu na miększe przyciski. Rolka tak samo na korzyść DMa. Sensory takie same. Podstawowa różnica to będzie w kształcie. jak mówię, jak masz sprawdzonego Senseia to nie ryzykujesz, jeżeli czułeś, ze był za duży dla Ciebie to weź Zowie ZA12.
Odpowiedz
#5
Dzięki wielkie za porady. Zamówiłem tego DM1, dam znać jak się sprawuje jak go dopadnę :)

Pozdrawiam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.