• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł
#1
    jaką obecnie myszkę używasz: A4tech x-748k Vtrack (Najgorsza myszka jaką w życiu miałem)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): od 2 do 2.3
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Prosze o nieporównywanie do obecnej myszki bo ona jest słaba
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): prawie całą podkładkę A4tech X7-300MP
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę:  A4tech X7-300MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Nie
  • twój budżet: 250zł (ale jeśli będzie warto mogę dorzucić) 
  • jaki chwyt stosujesz: Coś między Palm a Claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):  Wielkość nie jest ważna
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego:  Wielkość nie jest ważna
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie mam z tym najmniejszego problemu.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tylko 400dpi do przyjęcia
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka sie gubi, nawet przy wolnych ale długich ruchach, nie mówiąc o szybkich, kabel przeszkadza byle skręcenie i myszka staje. Nie chce odwoływać sie do tej myszki bo sie wstydze ze takie coś kupiłem...
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi: Zastanawiałem się nad Razer Deathadder 2013, ponieważ posiada ona najszybszy klik ze wszystkich myszy ale może wystąpić po jakimś czasie dwuklik i to mnie wstrzymało z zakupem. Brałem pod uwagę także Zowie fk1 i EC1-a ale w fk1 są przyciski bardzo twarde a w EC1-a miększe (pewnie nie tak jak w razer dh2013) ale według testu na waszej stronie sa z tym przyciskiem jakieś problemy więc również odpadają.
    Fragment  recenzji:"Niestety nie poprawiono efektu jakby wydłużonego, wolnego kliku (chociaż wiele osób zwraca na to uwagę, to w praktyce nie jest to coś, co utrudnia grę) - normalnie po aktywacji powinny szybko odbijać w górę, a tymczasem niepotrzebnie przycisk schodzi jeszcze do dołu (do obudowy) i dopiero wtedy odbija z powrotem."
    Gram AWP w CS GO i potrzebny jest mi szybki klik, nawet jeśli są to minimalne wartości w czasie to "marzę" właśnie o takiej myszce, jeśli miałbym brać z wolnym klikiem jak w Zowie fk1 to wolałbym w ogóle nic nie kupować.Szukam myszki z bardzo szybkich klikiem LPM, ergonomicznej, z dobrym sensorem aby nie gubiła się przy szybkich ruchach i precyzyjnej.
Odpowiedz
#2
Cytat:Brałem pod uwagę także Zowie fk1 i EC1-a ale w fk1 są przyciski bardzo twarde a w EC1-a miększe (pewnie nie tak jak w razer dh2013) ale według testu na waszej stronie sa z tym przyciskiem jakieś problemy więc również odpadają.
Fragment recenzji:"Niestety nie poprawiono efektu jakby wydłużonego, wolnego kliku (chociaż wiele osób zwraca na to uwagę, to w praktyce nie jest to coś, co utrudnia grę) - normalnie po aktywacji powinny szybko odbijać w górę, a tymczasem niepotrzebnie przycisk schodzi jeszcze do dołu (do obudowy) i dopiero wtedy odbija z powrotem."
Gram AWP w CS GO i potrzebny jest mi szybki klik, nawet jeśli są to minimalne wartości w czasie to "marzę" właśnie o takiej myszce, jeśli miałbym brać z wolnym klikiem jak w Zowie fk1 to wolałbym w ogóle nic nie kupować.
Problem z przełącznikami huano we fragmencie recenzji ec-a polega na wolniejszym powrocie do pozycji początkowej przełącznika po puszczeniu przycisku co nie pozwala wielokrotnie klikać tak szybko jak na przełącznikach omrona. różnica jest tak mała, że w praktyce w grach fps jest całkowicie nieodczuwalna, a już na pewno nie ma wpływu przy graniu z AWP. Poza tym w najnowszej rewizji myszy zowie pod głównymi przyciskami posiadają przełączniki omrona, również problem z dużym opóźnieniem rejestrowania kliku oraz twardością przełączników w pierwszej serii zowie FK1/2 został rozwiązany w najnowszych rewizjach, wszystkie nowe serie myszy zowie z logo benq powinny mieć button laga na poziomie zowie ZA z wykresu z poniższego linku:
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...kosc-kliku
Odpowiedz
#3
Czyli polecasz Zowie ZA np. 11 ?
Odpowiedz
#4
Akutalnie wszystkie zowie z logo benq powinny być identyczne pod względem opóźnienia i szybkosci odbicia przełączników, więc raczej tą, której kształt i waga najbardziej ci odpowiadają, choć musiałbyś poczekać na najnowsze zowie aż trafią do polski, pewnie pod koniec stycznia/początek lutego.
Odpowiedz
#5
Weź coś z serii ZA, nowe Zowie Benq powinny Ci przypasować - poprawili klik.
Odpowiedz
#6
Czy te zowie za11,12 i 13 różnią się czymś oprócz wielkością ?? I czy wszystkie ZA to nowe Zowie Benq, czy są jakies starsze wersje ZA ??
Tak przy okazji to teraz dopiero widzę jaki jestem "ciemny" :|
Odpowiedz
#7
Wszędzie jest masa informacji o tym - aktualnie w sklepach są tylko starsze wersje Zowie (maja białe logo) jak zobaczysz z czerwonymi logo to znaczy, że to te nowe. ZA11, 12, 13 różnią się tylko wielkością.
Odpowiedz
#8
Dzięki przyjaciele za pomoc ;)
Odpowiedz
#9
a poza pl da sie juz kupic nowa myszke zowie ?
Odpowiedz
#10
Nie widziałem nigdzie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.