• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Roccat Taito
#1
Witam, zakupiłem podkładkę Roccat Taito King Size 3mm ok. 2 miesiące temu i już nie mogę grać na połowie podkładki ponieważ się chyba starła. Dbam o nią, nie jest brudna, na pierwszy rzut oka cała czarna bez plam, ale jak się przyjrzeć, połowa podkładki jest jakby rozjaśniona przez pocieranie myszką prawdopodobnie. 

Na początku myślałem, że to przez soczewkę od sensora czy jakoś tak, bo wcześniej przeczyszczenie mi pomogło, ale jeszcze na starej podkładce. Teraz okazało się, że to wina podkładki. Podczas nagłych szybkich ruchów po podkładce prędkość kursora nagle zwalnia nawet do 0, a na tej górnej części działa cacy. 

Jest jakiś sposób na wyczyszczenie podkładki czy coś? Spodziewałem się, że wydając 90zł będę miał podkładkę na co najmniej 5 miesięcy, ale nie dlatego, że się zużyje tylko zabrudzi na amen.
 
#2
pytanie czy ślizgaczy nie masz na brzegach ostrych lub mocno starych, taito powinna długo trzymać, nawet nasz model już długo ciągnie.
#3
Sam uzywalem jednej taito przez ponad 2 lata, pomimo grania na utra-low sensie (~70-80 cm/360) i machaniu jak wariat, po praniu wygladala (a raczej wyglada bo nadal lezy w szafie od 5 lat) prawie jak nowa bez zadnych oznak blakniecia i niewielkimi zmianami w slizgu.
Proponuje wsadzic do wanny lub czegos podobnego, zamoczyc, nalac troche plynu do prania, szamponu albo nawet mydla i rozetrzec po podkladce, a potem splukac i wysuszyc, cala operacja trwa 2 minuty, w zamian za podkladke jak nowa.
#4
Wstawię później zdjęcie podkładki, ale być może, że to przez spód myszki, ponieważ jak troszkę mocniej docisnę to widać, że robią się takie linie jakby drapało. Myszka xl750bh 9500


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.