• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z podkładką Natec Genesis M11
#1
Witam,

od paru ostatnich dni mam problem z podkładką Natec Genesis M11, jakoś tak nagle zaczęła być 'szybka', przez co nie mam kontroli w CSie i nie moge zatrzymac myszki w odpowiednim miejscu. Na swieta dzieciaki siedzialy przy komputrze i myslalem ze moze cos paluchami pobrudzily itp, ale przetarlem szmatka z ciepla woda i dalej tak samo. Podsylam zdjecie - wydaje sie calkiem ok. Nie wiem czy to juz jej kres? Uzytkuje ja od 11 miesiecy.

[Obrazek: 2z8xgug.jpg]
Odpowiedz
#2
Mała powierzchnia użytkowa szybciej się wyrabia (masz mini?). Z tego co widzę, to u Ciebie każda podkładka będzie miała okres ok. 1 roku. Moim zdaniem to wygląda na wtarty brud (dzieje się tak w końcu na każdej podkładce). Wsadź ją do pralki na jakiś najłagodniejszy tryb, jak nie pomoże to kup nowego. Z tego co widzę to sama woda raczej nie pomoże.
Odpowiedz
#3
Jest to wersja MID, na dole jest taka wyrobiona, ponieważ mam chwyt Palm Grip taki, że nadgarstek zazwyczaj jest na podkładce i 'trę' nim + ruszam przedramieniem. Wyższa część podkładki wydaje mi się, że jest praktycznie idealna. Nigdzie nie widzę żadnych śladów brudu / tłuszczu itp.

[Obrazek: 3355pgl.jpg]
Odpowiedz
#4
bo to naskórek jest wtarty w powierzchnię, normalka ^^ próbuj do pralki wsadzić i zobacz co wyjdzie :D Trzeba było brać maxi bo widzę, ze masz miejsce, byś sobie teraz obrócił i grał na świeżej części :) Tak w ogóle rok dla podkładek po 15 zł to długo. Jak Ci się dobrze grało to kup jeszcze raz tą samą lub zaczekaj jak dotrze do nas wersja M12 to zobaczymy czy jest lepsza czy nie
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.