• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz po Zowie FK1
#1
Witam
  • jaką obecnie myszkę używasz: FK1
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 45cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO; BF4; TF2 i wiele innych
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GS-R
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): korzystam z bocznych
  • twój budżet: nieograniczony
  • jaki chwyt stosujesz: Palm, czasem palm/claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5-20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400-800 to maks.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka jest świetna, lecz po dłuższym czasie męczy się ręka, sądzę że chcę wrócić do profilowanych
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak


Odpowiedz
#2
Zowie ec1-a pewnie kazdy poleci bo to profilowane fk1 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Oczywiście pierwsza myśl to była EC1-A, tylko po przeczytanej tutaj recenzji idzie stwierdzić że ma ona gorsze główne przyciski, nie miałem okazji stwierdzić samodzielnie. Z tym wyborem wolę poczekać aż wyjdzie ta nowa wersja od Zowie i Benq, a coś poza tym można polecić ?
Odpowiedz
#4
Steelseries Rival i Da Chrome albo mionix Naos / Castor ;) masz spore dłonie wiec moze wlasnie Rival ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Rival odpada, mierzyłem w sklepie, nad Mionix Naos myślałem, dość fajnie wyprofilowana, choć w opinii graczy średnio nadaje się do FPS, podobno przez te wyprofilowanie ciężko się nią macha w powietrzu, gdzie u mnie to podstawa przy niskim sens. Ciekaw jestem Castora, dość dużo dobrych opinii ma, ktoś może ma porównanie z FK1 ?
Odpowiedz
#6
Ja miałem fk1 i zamieniłem na castora Pisz na pw :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
ja dodam, że avior 7000 ma imo mniej męczący kształt niż fk1. Castor to imo kompletnie inna mysz, ale mi osobiście bardzo nie leży i wolę FK.
Odpowiedz
#8
Doszedłem do wniosku że FK1 jest zbyt płaska, postanowiłem zamówić ZA11 dla testu, jeżeli przypasuje to zostawię i FK1 sprzedam, jeżeli nie to odeślę i będę czekał na nową EC1-A od Benq i Zowie. Niby wybór ogromny, ale jednak nie do końca, dziś miałem do testu Logitech G402, kompletnie nie pasowała, grało się strasznie, i to nie kwestia przyzwyczajenia, mam w domu G400s, osiągi jak na FK1 i leży w dłoni idealnie, ale niestety jest za ciężka, bardzo szybko męczy się ręką i przyciski trochę za miękkie, nie da się tak pestkować jak na FK1
Odpowiedz
#9
Daj znać jak przyjdzie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
ZA11 jest już w moich rękach, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, kształt od razu mi przypasował, gra się trochę dziwnie, ponieważ nowe ślizgacze dają efekt tafli lodu, czekam aż się trochę zużyją, rolka praktycznie ta sama co w FK1, przyciski także, niby te są szybsze, ale w grze nie odczuwam żadnej różnicy, w końcu to jakieś 15ms , więc nie ma prawa tego wyczuć, przyciski boczne większe, ale nie miałem z nimi problemu w FK1. Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany, jednak dopasowanie dłoni do myszki jest bardzo ważne, na FK1 grało mi się wyśmienicie, jedyny problem to ręka męczyła się po dłuższym graniu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.