• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki.
#1
Witam,
zaważyłem, że oferujecie pomoc w doborze myszki. Mam z tym niemały problem dlatego zwracam się do was. : )
Dzięki wam już kupiłem klawiaturę Tesoro Lobera Spectre i jestem super zadowolony, co skłoniło mnie do napisania do was o dobór myszki.

A więc:
  • jaką obecnie myszkę używasz:
Teraz aktualnie nie jestem zadowolony z mojej myszki, ale wcześniej miałem A4Tech EVO XGame Opto Oscar X710 Extra Fire z której po części byłem szczęśliwy.
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:
Mam ustawione 1200 DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka):
Średnia
  • czułość w Windows:
Z tego co pamiętam najwyższa(nie mam możliwości sprawdzić bo jestem w trasie)
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
Nie mam jak sprawdzić.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps):
Nie mam jak sprawdzić.
  • w co grasz (podaj tytuły gier):
League of Legends, Dota 2, CS:GO oraz wszelkiego typu RPG/MMORPG. W RTS nie gram.
  • jaką masz obecnie podkładkę:
Nie posiadam podkładki, więc jeśli jest taka możliwość to chętnie bym skorzystał z waszej rady. Wolę podkładki dosyć duże i materiałowe. Mogę na nią przeznaczyć do 150 zł.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):
Używam jednego bocznego przycisku, w skrajnych przypadkach dwóch.
  • twój budżet:
200 - 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz:
Z tego co czytałem na waszej stronie najbardziej odpowiada mi "claw grip", zdecydowanie wolę gdy tył myszki dotyka śródręcza.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?
Prawo ręczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
2,1 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:
Nie, "claw grip" jest bardzo wygodny byle tył myszki dotykał do śródręcza. Wtedy mogę oprzeć rękę na myszce.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:
Oczywiście.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:
Miałem podstawkę na mały palec co było strasznie nie wygodne. Zdaje mi się, że moja aktualna myszka jest pod "Palm grip", dlatego jest mi tak nie wygodnie.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
Zdecydowanie wygodniej by było gdybym mógł zamówić tą myszkę w Polsce, ale z zamówieniami z zagranicy nie mam problemu więc jeśli jest taka potrzeba z zagranicy też zamówię.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Nie ukrywam, że zwracam uwagę na wygląd myszek. Bardzo lubię podświetlenia. Chodź jeśli nie będzie świecić to nie będzie problemu.

Będę bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc.:)
Odpowiedz
#2
Jestes pewny ze mówisz o claw a nie o palmie ? Według mnie teraz trzymasz fingertipem lub czymś takim
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Jestem pewien, że trzymam teraz claw gripem. Zdecydowanie najwygodniej jest mi tak. ;) a aktualna myszka jest z tych 1+2+1+1 z podstawka na serdeczny i faktycznie jest bardziej pod fingertipa. Dlatego też chce zmienić myszkę, bo cieżko mi grać pod claw grupa gdy ona jest za duża.
Odpowiedz
#4
Weź Zowie ZA 12, dociśniesz sobie tył śródręcza do obudowy :) Jak Ci taka wypustka po prawej nie będzie pasować pod serdecznym to ją spiłuj jak ja ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.