• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HyperX Cloud
#1
Witam!
Ostatnio zakupiłem sobie Hyperx Cloud w wersji bez karty na usb, narazie używam ich na zintegrowanej karcie dźwiękowej, ale zamierzam zakupić coś taniego aby polepszyć ich osiągi. Wyczytałem, że do nich najlepiej nada się asus xonar dg 5.1. Jednak mam pytanie, czy tak jest faktycznie? Czy warto może poszukać asus xonar d1 7.1? Słyszałem, że jedne z nich mają problem z kompatybilnością z win 10, którego aktualnie używam, czy to prawda i która ma te problemy?
Używam sprzętu głównie do słuchania muzyki, czasem jakieś league of legends czy wiedźmin. Która karta będzie dla mnie najbardziej odpowiednia i najbardziej opłacalna?
 Po za tym pytanie offtopowe, czy jak kupuję kartę dźwiękowa to jest to to samo jakbym kupił wzmacniacz słuchawkowy i DAC np. Fiio e10? Wiem, że to jest za drogi sprzęt jak na takie słuchawki, lecz pytanie nadal mnie ciekawi.
Odpowiedz
#2
mówiąc w skrócie (w google znajdziesz multum pełnych objaśnień ;)) karta to taki dac i amp w jednym (nie każda jednak ma wbudowanego ampa) np. d1 nie ma ampa, możesz sobie dokupić zewnętrznego i podpiąć go do karty, ten d1 to raczej pod głośniki jest :)

Xonar DG/x wystarczy do Hyperów, nic więcej im nie trzeba ;)
Odpowiedz
#3
Pięknie dziękuje za odpowiedź :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.