• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 200 zł
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Zowie EC1
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1150
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): mysz nie posiada sterowników
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 35 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech x7
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3, nie używam bocznych
twój budżet: 200 zł
jaki chwyt stosujesz: na obecnej palm, na mniejszych myszkach palmo-finger
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prwawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ok. 18 cm
[Image: rozmiar-palca-150x150.jpg]
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? około 1,8 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: mogę, ale nie jest to konieczne
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: nic się nie zepsuło, więcej napiszę w uwagach
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym, aby moja nowa mysz była cięższa z tyłu, ponieważ moje ułożenie ręki jest takie, że mysz mam przy samym dolnym brzegu podkładki, a łokieć jest dużo niżej od dłoni. Przez to łatwiej jest mi kontrolować mysz cięższą z tyłu, taką "dupiastą" :P . Zowie EC1 ma dość równe rozłożenie masy i odpowiada mi to, aczkolwiek lubię testować nowe rzeczy i jestem ciekaw waszych propozycji :) . Ważna jest dla mnie stabilność myszy, Logitech G100S którego miałem był dla mnie mało stabilny (może z powodu węższego spodu od góry myszy). Przedtem miałem Kane v2 i zmieniłem ją tylko z powodu powierzchni (biała, glossy), waga była, dla mojego ułożenia ręki, świetnie dobrana. Może warto do niej wrócić, ale w wersji czarnej? Z góry dzięki za odpowiedzi.
#2
Hya mi tu podpowiada (obok jest :P), że być może pasowała Ci kana bo jest bardziej płaska od zowie ec1, a nie z powodu wagi. Jak Ci nadgarstek ucieka w dół, to automatycznie pewnie robisz taki lekki szpon i opuszkami dociskasz myszkę. Może lepiej zastanów się nad Zowie fk1, z drugiej strony jak sensor w kanie v2 był dla Ciebie dobry to wersja czarna na pewno jest też warta rozważenia.
#3
Chyba masz rację, bo moja dłoń nie jest zbyt wielka, więc płaskie myszki pewnie byłyby dla mnie lepsze. Wybiorę chyba pomiędzy Kaną v2 i Zowie FK1.
#4
Napiszę Ci, ze mam jeszcze mniejsze dłonie a płaskie myszki są dla mnie niewygodne ;) Jesli masz wybierac pomiędzy tymi to bierz Zowie FK1, ewentualnie jakbyś chciał jeszcze mniejsza to Zowie FK2 (różnica kilku mm).


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.