• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy wymienić słuchawki
#1
Witam jak w temacie chciałem sie was poradzić czy wymienić słuchawki czy zastosować jakąś przejściówkę.
Posiadam słuchawki kingston hyperx cloud II, ale niedawno dostałem kartę dźwiękową  asus xonar u7 i tu pojawia się pytanie czy zostać przy tych słuchawkach i zastosować przejściówkę (jak tak to jaką) czy może kupić inne słuchawki(myślałem nad qpad qh90).Gram w głównie FPS ale też gram w gry typu skyrim czy wiedźmin.
Odpowiedz
#2
Cloudy II nie miały kabla mini-jack wymiennego? Jeśli jest tylko z jedną końcówką, to można zastosować splitter. Coś w tym stylu http://pl.creative.com/p/accessories/sou...er-adapter (niekoniecznie ten, bo jest dosyć drogi) i chyba powinno działać. Tylko nie jestem pewien, jak to wpływa na jakość dźwięku. Nie wiem, czy jest sens wymieniać je na inne, ale to pewnie ludzie lepiej się znający Ci powiedzą. Ja tak tylko proponuję to co swojego czasu sam szukałem ze względu na mobilne słuchawki, które chciałem stosować w komputerze, jako zastępcze.
Odpowiedz
#3
szukaj przejściówek, albo dokup inny mikrofon, i tak ten w hyperach nie jest jakiś mega :P qh-90 to to samo co hyperX więc nie ma sensu wymieniać na to samo.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.