• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam klawiaturki do ~100zł
#1
Witam! Po zakupie myszki poszukuję dla siebie nowej klawiatury :) I tutaj zwracam się do Was, bo w sklepach nie ma nic ciekawego, a z internetu nie chcę zakupić kota w worku :P

Wzór:
1. Mój budżet - Fajnie byłoby do 100zł, ale do 140 jestem w stanie zapłacić.
2. Rodzaj klawiatury - w moim budżecie to chyba tylko membranowa z tego co się orientuję... :)
3. Czy chcesz podświetlenie - TAK, zdecydowanie tak, czerwone, bo zakupiłem myszkę A4Tech z serii Bloody :) Fajnie by było gdyby podświetlenie nie ograniczało się do kilku pasków dookoła obudowy.
4. Czy chcesz makra - Do szczęścia mi to niepotrzebne chyba...
5. Czy chcesz dodatkowe klawisze - Byłbym bardzo zadowolony gdyby posiadała przyciski multimedialne u góry, do sterowania muzyką chociażby w trakcie gry :)
6. Czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek - Chyba nie, ale również byłaby bardzo mile widziana.
7. Czy może to być klawiatura typu tenkeyless - Nie, chcę standardowy zestaw klawiszy.
8. Twoje uwagi:
- Cicha
- Czerwone podświetlenie, najlepiej całości klawiatury
- Przyciski multimedialne
- Podpórka pod nadgarstek
- Świetnie by było gdyby klawisze były niskie, z niskim "zaskokiem" jak w laptopach, ale po tym co widzę w internecie to chyba ciężko będzie takie coś znaleźć...

Co na allegro rzuciło mi się w oczy:
Tracer Hellway

Proszę o poradę i z góry dziękuję za poświęcony czas :)
Odpowiedz
#2
(12-24-2015, 06:15 PM)Stratoss33 napisał(a): Witam! Po zakupie myszki poszukuję dla siebie nowej klawiatury :) I tutaj zwracam się do Was, bo w sklepach nie ma nic ciekawego, a z internetu nie chcę zakupić kota w worku :P

Wzór:
1. Mój budżet - Fajnie byłoby do 100zł, ale do 140 jestem w stanie zapłacić.
2. Rodzaj klawiatury - w moim budżecie to chyba tylko membranowa z tego co się orientuję... :)
3. Czy chcesz podświetlenie - TAK, zdecydowanie tak, czerwone, bo zakupiłem myszkę A4Tech z serii Bloody :) Fajnie by było gdyby podświetlenie nie ograniczało się do kilku pasków dookoła obudowy.
4. Czy chcesz makra - Do szczęścia mi to niepotrzebne chyba...
5. Czy chcesz dodatkowe klawisze - Byłbym bardzo zadowolony gdyby posiadała przyciski multimedialne u góry, do sterowania muzyką chociażby w trakcie gry :)
6. Czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek - Chyba nie, ale również byłaby bardzo mile widziana.
7. Czy może to być klawiatura typu tenkeyless - Nie, chcę standardowy zestaw klawiszy.
8. Twoje uwagi:
- Cicha
- Czerwone podświetlenie, najlepiej całości klawiatury
- Przyciski multimedialne
- Podpórka pod nadgarstek
- Świetnie by było gdyby klawisze były niskie, z niskim "zaskokiem" jak w laptopach, ale po tym co widzę w internecie to chyba ciężko będzie takie coś znaleźć...

Co na allegro rzuciło mi się w oczy:
Tracer Hellway

Proszę o poradę i z góry dziękuję za poświęcony czas :)
Cougar 200k, z tym, że jest nożycowa (lepsza od zwykłych membran) ok 120 zł. Ludzie na przyszłość patrzcie recenzowane produkty na test gear ;)
Odpowiedz
#3
Taaak, tylko że przyciski multimedialne zawarte są w F'kach, a mi chodzi o osobny panel, jak w tym Tracerze.
Poza tym nie ma podpórki na nadgarstek, i to oświetlenie chyba nie do końca mnie zadowala w niej..

W recenzji wyczytałem również że jest absolutnie podatna na zalania, a mi.. No, od czasu do czasu się to zdarza :P
Odpowiedz
#4
(12-25-2015, 12:12 PM)Stratoss33 napisał(a): Taaak, tylko że przyciski multimedialne zawarte są w F'kach, a mi chodzi o osobny panel, jak w tym Tracerze.
Poza tym nie ma podpórki na nadgarstek, i to oświetlenie chyba nie do końca mnie zadowala w niej..

W recenzji wyczytałem również że jest absolutnie podatna na zalania, a mi.. No, od czasu do czasu się to zdarza :P

no twój wybór, przy okazji nauczyłbyś się nie rozlewać ;d
Odpowiedz
#5
Czy mogę liczyć na inne podpowiedzi, ew. jakaś wstępną opinię o Tracer Hellway? :)
Odpowiedz
#6
(12-25-2015, 07:45 PM)Stratoss33 napisał(a): Czy mogę liczyć na inne podpowiedzi, ew. jakaś wstępną opinię o Tracer Hellway? :)

https://www.youtube.com/watch?v=Tyd-Xw55guU
ja mam tracer mecano, ale ty nie chcesz dużego skoku.
Odpowiedz
#7
Nie tyle że nie chcę, tylko po prostu obawiam się, że trudno będzie mi się przyzwyczaić, wszak od kilku dobrych lat korzystam z niskiego skoku...

Dzięki za filmik, a jak sprawuje się Twój Tracer?
Odpowiedz
#8
Mój tracer jest bardzo dobry, podobny do mechaników, a to że kosztuje 90 zł to świetna oferta. Nawet nie czuć tego że są gumki pod mechanizmem (klawaitura ma mechanizm taki jak w k. mechanicznych ale udarzają o gumkę). Niestety wysoki skok. Ja tez mialem mniejszy bo korzystalem 7 lat z klawiatury z innym skokiem, ale tracer jest wiele lepszy. Przyzwyczajałem się tydzień.
Odpowiedz
#9
jak chcesz niski skok to zawsze masz cougara 200k
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.