• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura Mechaniczna do OSU!
#1
  • Budżet: 400zł
  • Mechaniczna
    • czy masz masywne dłonie czy nie?
      Smukłe, ale silne. Mam problem z kontrolą siły, a wiem, że powinienem uderzać lżej i szybciej w klawisze
    • czy dużo piszesz na klawiaturze?
      Obecnie piszę magisterkę :) ale w tym przypadku bardziej interesuje mnie progres w grze
    • czy ma to być klawiatura w 100% pod gry?
      Głównie pod Osu!
  • czy chcesz podświetlenie?
    Byłoby miło
  • czy chcesz makra?
    Niekoniecznie, nie wiem jak mógłbym je wykorzystać.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?
    Z lewej strony AWSD (dodatkowe skille do World of Warcraft :) )
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?
    nie potrzebuje
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?
    czasami pracuje przy excelu, nie wyobrażam sobie wklepywania cyferek bez numpada. Dlatego odpowiedź: broń boże typu tenkeyless
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
    Osu! to gra rytmiczna. Generalnie wystukuje się rytm dwoma klawiszami (X i C - dla mnie). 20 kliknięć na sekundę naprzemiennie w te dwa klawisze, do tego powinienem dążyć :P Na dole podaje link do przykładowej mapy z Osu! na yt. Chciałbym jeszcze dodać, że nigdy nie korzystałem z klawiatury mechanicznej. Czytałem trochę o stabilności, trwałości, czasie reakcji mechanicznych i chciałbym taką w końcu wypróbować. Nie mam pojęcia który "kolor" będzie mi pasować.
HELL MAP - The Quick Brown Fox - The Big Black [osu!]
Odpowiedz
#2
Dołączam się do pytania kolegi z naciskiem na World of Warcraft.
Odpowiedz
#3
wziąłbym na twoim miejscu Kailh Browny za 400 zł masz teraz promocje na tesoro Excalibur spectrum na stronie tesoro. Co prawda nie ma dodatkowych przycisków, ale w WOwie możesz sobie dowolny przycisk ustawić pod różne kombinacje klawiszy.

ps. sorki ze dopiero teraz odpisuje, ale mieliśmy przerwę świąteczną, myślałem, że kolega t4co będzie odpisywać, ale się okazało, że pojechał do rodziny i nie zabrał laptopa :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.