• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszki FPS [kwota dowolna]
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G602
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/10
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): niska
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, League of Legends, Fallout 4
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries NAVI
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam podstawowych (lewy+prawy+scroll)
  • twój budżet: nieograniczony
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip/palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: ze względu na małą dłoń, myślę że mogę używać wszystkich chwytów - w zależności od myszki
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest to mysz bezprzewodowa - ciężka oraz lubi gubić zasięg (zawieszanie to norma)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie za ciężka, nie męcząca ręki, irytują mnie strasznie kable - dlatego chciałbym, żeby ten był wykonany solidnie a jednocześnie się nie zwijał jak wąż i nie przeszkadzał w codziennej pracy

    Brałem pod uwagę takie modele:
    -Steelseries Sensei,
    -Razer Taipan,
    -Roccat Kone Pure.

Odpowiedz
#2
(12-23-2015, 03:48 AM)sniper napisał(a):
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G602
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6/10
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): niska
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, League of Legends, Fallout 4
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries NAVI
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam podstawowych (lewy+prawy+scroll)
  • twój budżet: nieograniczony
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip/palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny 
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: ze względu na małą dłoń, myślę że mogę używać wszystkich chwytów - w zależności od myszki
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest to mysz bezprzewodowa - ciężka oraz lubi gubić zasięg (zawieszanie to norma)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie za ciężka, nie męcząca ręki, irytują mnie strasznie kable - dlatego chciałbym, żeby ten był wykonany solidnie a jednocześnie się nie zwijał jak wąż i nie przeszkadzał w codziennej pracy

    Brałem pod uwagę takie modele:
    -Steelseries Sensei,
    -Razer Taipan,
    -Roccat Kone Pure.

Pure najlepszy z ww. Kup sobie, jęsli ci pasuje kształtem, a powinien.
Odpowiedz
#3
Taipan i sensei są na sensorach laserowych, a od 200 zł można dostać już myszy na najlepszych sensorach optycznych więc zwyczajnie nie opłaca się brać tak drogich myszy laserowych. Kone pure (zakladając, że masz na myśli wersję "military" z sensorem optycznym pmw3310) jest bardzo dobrą myszą, ale ma stosunkowo ciężki kabel w oplocie, więc lepszą opcją będzie któraś z myszy zowie - FK2/ZA12/ZA13, wszystkie będą lekkie, mają świetne sensory i lekkie, elastyczne kable. Z tym, że lepiej poczekać na najnowsze rewizje z logiem benq, mają lepsze przełączniki pod głównymi przyciskami, a w przypadku serii FK starsze modele, które nadal są w sprzedaży mają problem z dużym opóźnieniem przełączników.
Odpowiedz
#4
Ile masz od końca palców do nagdarstka i do lini kciuka ? Moze ec2-a ? Lepszy kształt i lepsze miększe huano niz w za i fk
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
@Amok Od końca palców do nadgarstka mam 16,5cm, do linii kciuka 11cm. Natomiast szerokość palca wskazującego to taki 1cm.
Odpowiedz
#6
Cytat: Moze ec2-a ? Lepszy kształt i lepsze miększe huano niz w za i fk
Problem za twardych przycisków w zowie FK został rozwiazany juz jakiś czas temu, w poprzedniej rewizji. Aktualnie, w najnowszej wersji z logiem benq są to już przełączniki omron, a nie huano.
Odpowiedz
#7
Pragnę jeszcze dodać, że wcześniej korzystałem z myszki Kana v2 - strasznie denerwował mnie fakt, że jest "wysoka", w sensie miała dużego "graba" i nie trzymało się jej zbyt komfortowo .
Odpowiedz
#8
Kana to jedna z najniższych myszek, fk2 jest milimetr niższa, poza nią nie masz chyba innej, niższej myszy godnej polecenia.
Odpowiedz
#9
Trzymałem dzisiaj Senseina u kolegi, jest o niebo lepiej wyprofilowana. Logitech g302, który mam w szafie również lepiej od Kany ;)
Odpowiedz
#10
sensei z 3310 to xtryfy http://xtrfy.com/product/xg-m2/ jak Ci dobrze leży to weź. Ewentualnie poczekaj na senseia z 3310 od DreamMachines powinna być po nowym roku w polskich sklepach więc taniej kupisz ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.