• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkłądka pod G400s
#1
Witam serdecznie,

Wprawdzie pisałem na stronie TEST-GEAR zapytanie, ale trafiłem chyba w lepsze miejsce na tego typu rozmowy :)

A więc potrzebuję podkładki jak w temacie pod G400s w kwocie ok 150 zł. Obecnie mam jeszcze MX518 ale na dniach zamówię G400s.

Od bardzo dawna korzystam z jednej podkładki - A4tech X5, a teraz x7 ze względu na mniej miejsca na biurku, jednak nie jestem z niej zadowolony, jest zdecydowanie za wolna i widać, że sensor optyczny mojej myszki radzi sobie z nią średnio. Podczas powolnego przemieszczania kursora pod kątem widać, że drga i przesuwa się "schodkowo" zamiast przesuwać się płynnie.

Chyba najbardziej by mi pasowała podkładka hybrydowa tzn. aby powierzchnia była dużo bardziej ślizga od mojej obecnej x5/x7, w sumie kiedyś miałem przez krótki okres czas plastikową i nawet dobrze się sprawdzała ale ciężko było się przyzwyczaić do znikomego tarcia.

Rozmiar podkładki - max 340x380 mm.

Żywotność hmm ... gram ok 3-4 h dziennie. Przy takim użytkowaniu dobrze by było gdyby podkładka przeżyła przynajmniej rok, chyba że będzie za mniej niż 100 zł ;)

Najlepiej jakby podkładka była kupiona w PL.

Wygląd nie gra tu zasadniczej roli, może być czarna, szara ewentualnie z jakimś nadrukiem jeżeli to nie będzie mieć negatywnego wpływu na jej precyzję, ale najlepiej jakby byłą ciemna bo nie widać brudu :P

Aha i dobrze by było jakby miała porządny spód który gwarantuje, że podkładka się nie będzie przesuwać gdyż ta x7 strasznie lata po blacie.


Nigdy nie przewiązywałem wagi do podkładek ale wydaje mi się, że to był błąd :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
#2
jeżeli w grę wchodzi modyfikacja, poprzez podklejenie taśmą spodu podkładki, to praktycznie poza zowie g-tf speed nie masz nic innego do wyboru.
#3
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :)

Tak właśnie myślałem nad Zowie GT-F, jednak nie byłem pewien czy Speed czy może Rough, którą napisaliście, że jest zalecana pod optyki. Jako, że mam optyka MX518 i będę miał optyka G400s zasugerowałem się opinią o Rough.

Rozumiem, że Speed także spokojnie da rade pod optyka G400s?

Pozdrawiam
#4
jak pisałeś o tych plastikach to myślę, że właśnie speed bardziej Ci się spodoba


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.