• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc przy wyborze myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Kana v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (okolice 1-2)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): --------
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -------------
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): rzadko używam bocznych przycisków
  • twój budżet: 200-250zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ok 1.8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: raczej nie, przyzwyczaiłem się do 400 dpi i chcę żeby tak zostało
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: rozwaliłem prawy klik, oraz przeszkadzal mi gubiący się sensor przez trik z taśmą klejącą.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): --------
Odpowiedz
#2
(12-20-2015, 02:43 PM)Acoid napisał(a):
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Kana v2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (okolice 1-2)
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): --------
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): -------------
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4TECH X7-500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): rzadko używam bocznych przycisków
  • twój budżet: 200-250zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ok 1.8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: raczej nie, przyzwyczaiłem się do 400 dpi i chcę żeby tak zostało
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: rozwaliłem prawy klik, oraz przeszkadzal mi gubiący się sensor przez trik z taśmą klejącą.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): --------
kup sobie roccat kone pure 4000 dpi. Reszta na piwo ;D
Odpowiedz
#3
Gowno gowno gowno. Jak Ci pasował kształt kany to wybierz zowie za12 albo fk2. Zowie ma mega niski LOD dpi ustawiasz 400/800/1600/3200 bez zbędnego oprogramowania, generalnie spełnia wszystkie twoje wymogi :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Myślałem także na MIONIX AVIOR 7000, bardzo ciekawa myszka, czytałem recenzję o niej i zaciekawiła mnie.
Odpowiedz
#5
Kana waży 70 gramów, a avior 100g, moim zdaniem przeskok ze względu na wagę może być zbyt duży. Najnowsza rewizja myszy zowie (na które musiałbyś poczekać, aż sprowadzą je do polski) ma, podobnie jak avior, przełączniki omrona oraz nowe scrolle, więc potencjalnie 2 jedyne wady tych myszek zostały rozwiązane. Przy okazji obie serie ZA i FK są lżejsze od aviora, FK1 bądź 2 będzie najbliżej kształtem do kany.
Odpowiedz
#6
Znaczy się ogólnie większa waga myszki by mi za bardzo nie przeszkadzała. Ba, nawet dla mnie kana jest za lekka troszkę. Raczej bym się kierował w stronę ZA, ponieważ jak trzymam Kanę swoim chwytem, to środek dłoni trzymam z tyłu kany prawie 2cm nad nią.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.