• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz Fps,mmo do 400zł
#1
Cześć ,mam zamiar kupić nową mysz i zastanawiam się którą wybrać .Mam nadzieję że pomożecie mi dokonać wyboru.
Myszki typowane przeze mnie to :Zowie ZA12 /ZA13 albo Fk2 (który rozmiar byłby idealny ?)oraz Razer Diamondback Chroma 2015 (mam pierwsza wersje tej myszki z 2004 roku ,jest idealna dla mnie)
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Imperator 4g ,Razer Diamondback 2004r
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1800 albo 3500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows:średnie
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):Wysoka
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):seria Battlefield,CS:GO,MMO.
  • jaką masz obecnie podkładkę: SS:QcK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Tak
  • twój budżet:400zł
  • jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):14/19
Odpowiedz
#2
Razer był dobrym producentem, gdy nie było konkurencji. Aktualnie każdy ich dobry produkt (tych cokolwiek wartych mają obecnie nie wiele) ma dużo lepsze alternatywy i jego popularność opiera się prawie wyłącznie na marketingu. Diamondback 2015 ma sensor philipsa (powszechnie uznawany za słaby), więc już nawet z tego względu dla mnie nie byłby warty nawet połowy ceny (390 zł na agito.pl, nigdzie indziej nie widziałem), poza tym powiedziałbym, że te wcięte boki nie są specjalnie wygodne, zowie FK czy ZA będzie leżeć dużo lepiej.
Odpowiedz
#3
Dla Claw gripa która będzie wygodniejsza FK2 czy ZA(12 czy 13) pod moją dłoń ( do kciuka 14cm a do nadgarstka 19cm).W sklepach ciężko sprawdzić jak leżą w dłoni sprzedawcy nie chcą rozpakowywać produktu aby przetestować .
Odpowiedz
#4
Ja bym wybierał FK1, tylko zaczekaj na nowe partie z logiem Benq (o ile nie potrzebujesz sterowników).
Odpowiedz
#5
Czy warto czekać na odświeżoną wersje myszki ,jakie są zmiany oraz kiedy się pojawią ?
Odpowiedz
#6
16 stopniowy scroll zamiast 24 i przełączniki omrona zamiast huano pod 2 głównymi przyciskami
Odpowiedz
#7
To znaczy ze przełączniki huano są słabsze dlatego je wymieniają na omrona
Odpowiedz
#8
Sa twardsze i nie koniecznie to sie lubi. Mi np to średnio odpowiadało i dziś zakupiłem na testy kana v2.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Dziękuje za porady ,temat do zamknięcia.
Odpowiedz
#10
niekoniecznie słabsze, po prostu z punktu widzenia marketingowego gorzej się sprzedają ;) Omron lepiej się reklamuje. Benq zależy na mocnym marketinku pod każdym względem, Zowie tak nie zależało.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.