• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa do gier i muzyki.
#1
Witam. Obecnie posiadam w komputerze kartę SB Audigy SE ze sterownikami od Daniela K. pozwalającymi uzyskać na niej efekty z SB X-FI. Potrzebuję jakiejś lepszej karty dźwiękowej z zastosowaniem do gier (dobre pozycjonowanie w grach fps) i w mniejszym stopniu do muzyki (różne gatunki od rocka, przez metal, elektronikę, rap ( Dälek) i muzykę klasyczną). Obecnie używam lekko zmodowanych słuchawek Philips SHP 5401, ale możliwe że kupię Superlux HD681 albo KOSS porta pro classic.

Myślałem początkowo nad SB X-fi gamer albo nad Xonarem DG, ale chciałbym wykorzystać tą kartę po przesiadce na nową platformę, a podobno w nowych płytach głównych już odchodzi się od umieszczania tam slotów PCI. Ten mały slot PCI-E niestety mam zablokowany przez chłodzenie karty graficznej, więc raczej zostaje mi coś na USB.

Widziałem w recenzjach że ktoś w redakcji posiada Xonara u3. Czy nadaje się on do gier ? Czy może polować na używanego SB X-FI surround 5.1 ? A może jakieś inne propozycje? Chciałbym się zamknąć w cenie do 150 zł, bo niestety dopłata do SB OMNI którą miałem okazję słyszeć w akcji, nie wchodzi w grę.
Odpowiedz
#2
nie masz możliwości wstrzymać się z zakupem i dozbierać te 100zł do SB Omni? Jest to bardzo przyzwoita karta w dobrej cenie, pod gry naprawdę warto.

U3 to taka minimalnie lepsza integra, ale myślę, że może być na niej trochę lepiej niż na audigy. Jeżeli jednak nie musisz kupować na już to mocno rozważ dozbieranie do omni.
Odpowiedz
#3
Właśnie z pieniędzmi ciężko, bo w przyszłym miesiącu u mnie w pracy redukcja stanowisk i stąd zależy mi żeby kupić coś lepszego niż aktualnie posiadam, a przy tym jak najtaniej. W sumie ta karta to i tak tylko zachcianka na pocieszenie, więc albo się wstrzymam z jej zakupem, albo dołożę do tej OMNI (najwyżej trochę pogłoduję :P ).
Odpowiedz
#4
no to dołącz do rolników i górników i zacznij głodówkę, bo szkoda kupić coś na szybko i później zadręczać sie czemu nie kupiłem czegoś lepszego :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.