• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz+ podkładka do 350zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech x748k
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska (1.3 w CSGO)
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):Nie wiem, ok. całej podkładki (x7-500mp)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: x7-500mp (do wymainy)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3 podstawowe, raczej nie używam dodatkowych chociaż czasem sie przydają
  • twój budżet:250zł na mysz
  • jaki chwyt stosujesz:fingertip połączony z claw gripem (trzymam mysz bardzo zgiętymi palcami)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:do ~100DPI różnicy jest akceptowalne
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:sensor
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):Nie chcę żeby myszka świeciła się, tańczyła czy robiła inne dziwne rzeczy. Dlatego podoba mi się np Zowie FK1



    jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): to co wybierzemy wyżej
    jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: x7-500mp, nie mam pojęcia co jest lepsze do fpsów z niskim sens
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Nie wiem czym jest x7-500mp, ale właśnie z podobnego materiału
  • jaki rozmiar by Cię interesował: duży (coś jak x7-500mp)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:podkładka musi przeżyć przynajmniej z 2 lata
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Co jest lepsze do low sens
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?:tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: do 100zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): podoba mi się QCK+ ze względów jak przy myszy, nie chcę kolorowych Razerów


Odpowiedz
#2
Wybierając FK1 musiałbyś przejść albo w stronę claw gripa albo palmo-clawa. Pod fingera, ewentualnie fingero-claw powinieneś wybrać krótszą myszkę czyli np. Zowie EC2-A. Jeżeli nie jesteś pewien to wybierz Zowie ZA12, na którym można używać praktycznie każdego chwytu.

Myślę, że Qck+ będzie Ci pasować.
Odpowiedz
#3
A która z nich najbardziej by mi przypominała x-748k? I czy warto brać,np. Zowie FK2 czy jest gorsze od FK1? Osobiście skłaniam się ku FK1 bo widziałem, że prosi używają jej więc coś musi w tym być.
Odpowiedz
#4
Najbardziej podobna do Twojej jest Zowie EC1-A, wersja EC2-A to taka trochę mniejsza twoja. Fk2 to mniejsza Fk1. Na to co prosi używają to tak nie patrz, bo wystarczy, że zmienia im się sponsor to używają co innego i tak samo dobrze im idzie.
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc, poszperam jeszcze troche w internetach , ale prawdopodobnie biore ec1-a i qck+.
Odpowiedz
#6
Ec1-a bedzie najlblizej x748k. Jedynym podweietlanym elementem jest rolka ktorej kolor informuje o ustawionym dpi: czerwona 400dpi różowa 800dpi niebieska 1600 zielona 3200 :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.