• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mała myszka dla dziecka
#1
Szukam jakiejś małej, normalnej myszki dla dziecka.

CM Storm Xornet II, ZA13 - chyba to jest jedne z mniejszych przedstawicieli, ale zapytam was o radę... może lepiej Logitech g100s?

Aktualnie synek używa Rivala i jest to taki OverKill, że trzyma ją sobie bokiem;]
Odpowiedz
#2
Widze, że G302 i G303 są max kompaktowe? 87x65x37mm
Odpowiedz
#3
Zależy jaką ma dłoń, ale g303 przez wysoki tył nie da się chwycić zbyt głęboko przez co wcale nie wydaje się krótka (87 to waga, długość to 115 mm), poza tym mocno nachylone boki są moim zdaniem wyjątkowo niewygodne. Moze roccat lua? jeżeli nie potrzebuje bocznych może to być dobra opcja - scroll alpsa i bardzo lekko wciskające się przełączniki, sensor a3050 jeśli chodzi o feeling był nie gorszy niż a3090 w savu, co najwyżej problem z button lagiem, coś koło 7-8 ms więcej niż savu mi wychodziło.
Odpowiedz
#4
Ja też myślę, że Lua mogłaby się spodobać osobie o małej dłoni, do tego jest to całkiem przyjemna myszka.
Odpowiedz
#5
Dziecko... czyli mała dłoń.. 4-5 letnie:)

Czyli Lua (115 x 64 x 38 mm) wymiarami z tego co widzę będzie zbliżone do g100s ( 115 x 64 x 36 mm ?)

A wróćmy jeszcze na chwilkę do Logitech g302... 87 x 65 x 37 mm (myślałem, że g303 jest w tej samej obudowie, myliłem się - ODPADA bo kształt ma nietypowy jak na swoje wymiary )
Co myślicie o g302??


ROZMIAR DŁONI - 8,5cm do kciuka ( lub 11,5cm całkowita )
Ja mam 13,5/19cm więc mi z Rivalem jest dobrze.. ale synek nie daje sobie z nim rady:)

ps. trzeci przycisk nie jest wymagany
Odpowiedz
#6
Po co synowi taka mysz.. 4-5 letnie dziecko? Dramat 21 wieku.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
wiesz G302 i 303, to naprawdę chyba nieliczni chwytają tak, ze jest im wygodnie :P G303 jest jeszcze gorsza bo taki koślawy kloc :P Bez mierzenia to ciężko powiedzieć komu to przypasuje
Odpowiedz
#8
@amok

Jak ma zostać progamerem to niech używa najlepszego sprzętu od młodego, proste :D
Odpowiedz
#9
Kup mi jakies kinzu lua albo cokolwiek co jest małe
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
No to dlatego napisalem ze szukam malej myszki :)

Kinzu też nie jest jakaś mega tania:D to apropo dramatu 21 wieku :P

Ale wiesz, stać mnie na zakup myszki innej niż z TESCO za 15pln.. Problem z wyborem czegoś małego.

KINZU:
Waga: 77 gramów
Wysokość: 36 mm
Szerokość: 64 mm
Długość: 117 mm

No też należy do mniejszych.. bylaby chyba również OK:)


Najgorsze jest to, że łatwiej kupić małą myszką za 10zl do laptopa niż normalną małą myszkę z jakąś kolwiek optyką:)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.