• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Raptor-gaming lm2
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): ok 1.8
  • czułość w Windows: 5 kreska ( na 11 )
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 24-26cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Cs:go (głownie gry fps strzelanki)
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2, bocznych nie używam
  • twój budżet: 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? : 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: odpowiada mi ten co jest
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: owszem, jednak wolałbym grać na niższych wartościach DPI
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: -
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zastanawiałem sie pomiędzy myszkamii Zowie FK1 a FK2, ponoć mają bardzo dobry sensor i są chwalone przez graczy. Chciałbym się zapytać którą wybrać, a jeżeli znacie inną dobrą ofertę chętnie rozpatrzę.
Odpowiedz
#2
Pod palm gripa to lepsza byłaby Zowie EC1-A, a jeżeli chcesz symetryczną to Zowie ZA12. Seria FK jest z kolei bardziej pod palmo-claw gripa.
Odpowiedz
#3
Dziękuje za radę, jeszcze jedno pytanie, pod moją dłoń wybrać EC1-A czy EC2-A ?
Odpowiedz
#4
Jest na granicy, bo i EC2 i EC1 możesz wygodnie chwycić (EC1 będzie na pewno bardziej palmowy), pytanie czy wolisz większe czy mniejsze myszki. Zmierz długość myszki, którą masz i na podstawie tego zadecyduj.
Odpowiedz
#5
Chyba jednak zdecyduję się na EC2 ponieważ mysz którą posiadam jest mniejsze nawet od EC2, a dobrze mi się na niej gra ;) Uważasz że podkładka będzie pasować pod tą mysz ?
Odpowiedz
#6
Będzie dobra.
Odpowiedz
#7
Jednak będę brał ZA 13, i mam problem bo na sklepie którym chcę zamówić myszkę nazwa sensora to Avago ADNS-3310, a u was w poradniku jest to PMW3310DH, jest to jakaś różnica ? Jeżeli tak to który lepszy ? Nie mam zamiaru płacić za gorszy model ;)
Odpowiedz
#8
Takiego sensora nie ma, to tylko klasyczny chwyt marketingowy sprzedawców. Firma avago była kiedyś znana z produkowania najlepszych sensorów, ale 4 lata temu została kupiona przez pixart, który przed przejeciem avago i jego patentów był producentem sensorów 2 kategorii.
Odpowiedz
#9
W skrócie to jest ten sam sensor a nie ze go nie ma. Występuje pod 2 nazwami. Zamawiaj! :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Cytat:W skrócie to jest ten sam sensor a nie ze go nie ma. Występuje pod 2 nazwami. Zamawiaj! :)
Nie, takiego sensora nie ma. Sensor pmw3310 powstał po przejęciu avago przez pixarta, ale ktoś uznał, że avago lepiej się kojaży i dowolnie nazwał ten sensor po swojemu. Równie dobrze ktoś mógłby sprzedawać samochody mercedesa pod nazwą daimler motoren gesellschaft, bo 90 lat temu taka firma została kupiona przez mercedesa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.