• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat fk1 zowie za12 a avior 7000.
#1
Budżet: ~260
§ Jakiej myszki obecnie używasz: fk1 i Rival 100.
§ Jaką masz obecnie podkładkę: ss qck+
§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 400/800 na fk1 500 lub 1000 na rivalu100.
§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ~40cm
§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): csgo fps fifa
§ Ile przycisków używasz w myszce:5
§ Chwyt: palm , czasem claw 
§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: do kciuka 14 do nadgarstka 18.1
§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: mimo gorszego sensora w riv 100 gra mi sie lepiej bo lepiej mi sie na niej kontroluje full auto niż na fk1 i zaliczam więcej fragow Oo
§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): lubie podświetlenie w rivalu a zowie tego nie ma dlatego zastanawiam sie nad.
Opcja 1. Sprzedaż fk1 i kupno Aviora 7000. 
Opcja2. Sprzedaż fk1 i granie na rivalu 100 jakiś czas aż padnie. 
3. Rival 100 jest mniejsza od fk1 i to moze dlatego gra mi sie na niej wygodniej? Dodam ze palce mi wsysają troche poza nia jak gram palmem ale jest mi wygodnie wiec zastanawiałem sie nad za12 od zowie ale lubie podświetlenie wiec moze ten avior bedzie ok?

Pomożecie ? Najlepiej te osoby które miały lub maja fk1 i aviora :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#2
Bardzo możliwe, że Fk1 jest dla Ciebie za długa. Jeżeli dobrze Ci się gra na Rival 100 to nie ma sensu zmieniać. Obawiam się, że na Aviorze będziesz miał podobne odczucia jak na FK1.

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać to prędzej na ZA13, gdyż ma tą samą długość co rival 100.
#3
Rival jest jednak ciut za krótka do palma palce mi wystają ;v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#4
Fk1 http://www.speedyshare.com/uaXAF/image.jpg

Rival 100 http://www.speedyshare.com/BJqd5/image.jpg
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#5
Avior będzie mniej palmowy, bo jest bardziej prosty, lepiej się nadaje na claw-palma. Przy takim chwycie (i z tego co podejrzewam, to ręka jeszcze Ci rośnie) to nie wiem czy nawet ZA11 by Ci się nie spodobała. FK długościowo wydaje się dobra, czyli być może fakt, że jest za niska Ci przeszkadza. Myślę nawet, czy nie powinieneś spróbować czegoś profilowanego jak EC1-A.
#6
A o co chodzi ze w rivalu lepiej full auto idzie? Tak jak słyszałem ze ktoś miał za13 i aviora i w aviorze łatwiej, moze zle wyważenie ? Miał ktoś podobne odczucia?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#7
To co jednemu bardziej pasuje nie znaczy, że drugiemu też będzie takie są uroki w zasadzie każdej rzeczy. ZA13 jest kompletnie inną myszką jak Avior, więc jeżeli dana osoba potrzebowała większej myszki bardziej płaskiej, to być może pod palmo-clawem na pewno lepiej jej było na Aviorze. Zapewniam Cię jednak, że znajdziesz osoby, które np. wolą małe myszki, być może trzymają je fignerem i im Aviorem będzie się źle grało, a dobrze ZA13.

Pewnie jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz na czym Tobie będzie lepiej. Widzę po nas jak coś testujemy jak jednej osobie podoba się kształt jakiejś myszki innej nie.
#8
Fk1 idzie do szuflady a rival 100 poki działa bedzie w użyciu. Temat można zamknąć :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.