• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha do cs go, CLAW GRIP, 5 punktów
#1
Cześć,
Na początku gratuluję contentu w serwisie - unikalny jeśli chodzi o pl.

jaką obecnie myszkę używasz: A4tech X7 Gaming Mouse X-750F - ma chyba z 8 lat ;)
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie mam zainstalowanych
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 20 cm (jutro sprawdzę dokładnie)
w co grasz (podaj tytuły gier): cs go
jaką masz obecnie podkładkę: Media-Tech G@mer MousePad - ma chyba z 10 lat ;)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Lewy, Prawy, Lewy boczny
twój budżet: 150-250 zł
jaki chwyt stosujesz: Claw Grip 5 palców
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5
[Obrazek: rozmiar-palca-150x150.jpg]
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?:starych drzew się nie przesadza - raczej już nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:przetarł się kabel
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie mam

Poprosiłbym też o sugestie, w kwestii wyboru podkładki do zaproponowanej myszki.

Na chwilę obecną zastanawiam się nad fk1 lub kana v2.
Kana'e mogę kupić u mnie w mieście za 159 a fk1 251, sam nie wiem czy warto dokładać te 100 zł. Może jakieś inne propozycje się znajdą.

Z góry dzięki za odpowiedź.

p.s. Testowałem ss rival i był dla mnie totalnie za wielki - nie do mojego chwytu.
#2
według mnie powinieneś dołożyć do tej fk1. za 259zł masz np. w morelach z zowie camade w komplecie., Mouse bungee zawsze fajna sprawa, zwłaszcza do myszek zowie, bo mając ciężkie kable ;)
#3
Dzięki za szybką odpowiedź.
W ogóle to myślałem o fk2. Nie mam dużej dłoni i ten mój "szponiasty" chwyt ;). Choć sam nie wiem czy 4 mm długości, 1 mm wysokości i 5 gram wagi mniej - wiele zmieni.
Przekonałeś mnie do tej serii i decyzja zapadła teraz tylko pytanie czy fk1 czy fk2.
Moja myszka ma obecnie 11,7 długość, szerokość 6,4 , wysokość 3,8 i wagę 104 g czyli jest rozmiarowo bliższa fk2, a nawet mniejsza, a wagowo bliższa fk1 a nawet cięższa. Mogła by być odrobinę dłuższa, ale lubię gdy nadgarstkiem dotykam podkładki. Na oko mam zapas 1 cm, więc chyba fk2 ;) .
#4
Rival z dostawą do domu za 200pln na allegro. Nawet mniej czasem wychodzi.
#5
Rival jest super, mojej mamie kupiłem ostatnio zestaw Rival + ss qck - też gra w fpsy ;). Ale jak pisałem do mojego chwytu nie pasuje.
Zostanę przy wyborze fk1 lub fk2. Nie wiem tylko jaka podkładka ta qck (nie qck+) ma dostateczny rozmiar jak dla mnie. Nie wiem tylko czy się sprawdzi z fk1/2 dotychczas grałem na plastiku w ogóle- nie chciał bym się zawieść.
#6
no to weź zowie g-tf speed, albo poczekaj jak dojdzie do nas Zowie G-SR, to sprawdzę jak się sprawuje, bo w sklepach już się pojawiła.

tymczasem w CS'ie na czacie - Mamo, weź mi przestań ciągle te heady ładować ;D!
#7
spoko, dzięki a myślisz, że fk1 czy fk2. Mama gra głównie w singlu (farcry 4, call of duty) ale nigdy nic nie wiadomo ;)
#8
biorąc pod uwagę to co masz teraz to Fk1.
#9
Już zamówiłem fk2. 1,1 centymetra to jednak chyba za dużo jak dla mnie. Korzystam z walentynek, żona ma dzisiaj miękkie serce ;)
#10
w ogóle to cena za fk2 też była niższa
Kupiłem zestaw:
ZOWIE FK2 +PODKŁADKA + BUNGEE +STEELSERIES 4H za 264 zł
te słuchawki sprzedam i starczy na fajną podkładkę.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.