• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Zowie Fk1
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) - Będzie Zowie FK1
jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? jeszcze żadnej, przez cale życie na blacie
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiał
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie, potrzebuje coś dlużej
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Idealna pod gry FPS i Moba
maksymalna cena za podkładkę? 70zł
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) nie mam ulubionych firm
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Z grubsza próbowałem opisać o co mi chodzi. Głównie potrzebuje podkładki, która będzie idealna pod tą daną myszkę. Myślałem nad SS QCK( bez plusa), ale podobno sie za bardzo brudzi i ma krótką żywotność. Potrzebuje także informacji dot.Razer Goliathus Speed Medium, problem z tą podkładką polega na tym, że jest cała w kolorach Razer i nie mam bladego pojęcia czy będzie to skutkowało słabym łapaniem sensora.Jeżeli kolor nie będzie przeszkadzać myszce to raczej wezmę Razer'a (speeda chyba bo podobno lepszy od controla).
Mam nadzieje, że dobrze to mniej więcej opisałem z sensem :) Pozdrawiam
#2
z goliathusem to nie wiem jak jest z najnowszą wersją, ale na starszym modelu z tym ciemniejszym logiem działa normalnie, ale myślę, że będzie ok.

qck jest ok, ale żywotność to tak z rok średnio ;). Jeżeli rozmiar Ci pasuje to bardzo fajna jest Logitech g240 i to ją bym Ci w pierwszej kolejności polecał.
#3
Posiadam goliathusa i nie zauwazylem zadnych problemow ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.