• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? )
#11
też :)
#12
Wybierz coś z 3310, 3988 lub 3366 np:

Roccat Kone Pure Military
Zovie KF1 FK2 EC1-A
StealSeries Rival
Asust Strix Claw - mi się podoba z wyglądu:)
(wspomniane minoxy)

Nie jestem pewien, ale różnice między myszkami na tych sensorach są tak kosmetyczne, że nie do wychwycenia bez syntetycznych testów.


Co do serwisów testujacych wygląd myszy i liczbę konfiguracji kolorów podświetlania... to już nie aktualne, święta minęły. Za rok na choinkę coś się zawsze znajdzie.
#13
jeszcze jedno pytanie:
mionix 7000 i ec-1-A nadają się do palma, albo claw ?? a najlepiej palmo-clawa ?? :D
#14
mionix jak najbardziej, zowie raczej palm tylko
#15
Na początku wielkie dzięki za porady ! Pełna kultura, wyrozumiałość i argumentacja - super ! Myszka i podkładka kupione i w najbliższych dniach będę testował ;). Przyszedł mi do głowy pomysł, żeby powiększyć forum o nowe działy, lub podwieszone tematy np.

- temat o trefnych kanał na yt, lub innych pseudo stronach które robią niefachowe recenzje myszek. sam miałem taką sytuację, a obejrzałem tego dziesiątki i strach pomyśleć ile złych wiadomości mogłem pochłonąć ;). Nie mam na myśli tutaj specjalnego wyszukiwania, ale jak ktoś rzuci linkiem co jakiś czas, to wkrótce może powstać całkiem ciekawa "czarna lista".

- wrażenia z użytkowania. profesjonalnymi recenzjami zajmujcie się Wy, bo dobrze to wygląda, ale wiadomości na temat danego modelu nigdy za dużo, nawet tych subiektywnych !

- działo grach, bo nie oszukujmy się - głównie po to kupujemy myszki ;). wydaje mi się, że z Wami przeprowadzę lepszą dyskusję na temat cs go, niż z gimbusami z jakiś innych for
#16
z tą czarną listą brzmi ciekawie, ale chyba łatwiej by było podać gdzie szukać informacji niż gdzie ich nie szukać hehe. Niestety prawda jest taka, że nawet te lipne recenzje mogą się komuś przydać, są użytkownicy dla których liczy się praktycznie tylko wygląd i jakieś bajery, których i tak mało kto używa. Nie chcemy oceniać innych, a jak to internet ma masę śmieciowych informacji i trzeba się samemu nauczyć znajdywać te wartościowe. Kto do nas trafi na pewno nie wyjdzie bez pomocy, a jak potrzebuje informacji co myślimy o jakiejś konkretnej recenzji to na pewno mu ją udzielimy. Są takie kanały na yt (nawet taki jeden całkiem popularny polski, gdzie testują w sumie wszystko), więc jak ktoś wie, że nie wchodzi się tam aby uzyskać jakieś cenne informacje, ale by pośmiać się z poziomu tych recenzji, to czemu by to odradzać ;). Tak samo jak recenzje "znanych" youtuberów wiadomo, że są mało wiarygodne albo same ogólniki. Lecz są ludzie którym to wystarczy i ważniejsza jest dla nich informacja, że ich idol to używa.

wrażenia z użytkowania danego produktu już są na forum, dział dyskusje na temat konkretnego produktu: http://www.test-gear.pl/forum/forumdisplay.php?fid=11 , w założeniu można tam pisać swoje opinie o konkretnych produktach. Jest tam np. temat Mionix Avior naos 7000 gdzie każdy może pisać wszystko co się chce o tej myszce. O produktach, których tam nie ma można zakładać tematy.

Nie chcemy się rozdrabniać, bo o grach można gadać godzinami. Jest sporo dobrych stron i for, gdzie można przeczytać wszystko co potrzebne. Skupiamy się na sprzęcie, bo tu najwięcej możemy pomóc. Opinie młodszych nie są takie złe :) Prawda jest taka, że każdy z nas ma sąsiadów, znajomych z różnego przedziału wiekowego i przy każdej recenzji uczestniczą w testach. Oprócz nas trzech, zawsze jeszcze kogoś do testów bierzemy, czasem jest to całkiem sporo osób. Pamiętam jak zowie fk1 przyniosłem do kolegi, który ma brata w gimnazjum, na następny dzień było u niego z 5 osób z klasy i cisnęli na zmianę w CS'a. Żebyś wiedział ile ciekawych informacji można zebrać dzięki zapalonym młodym graczom :). Potem Hya to jakoś wszystko ogarnia i pisze recki na podstawie opinii wszystkich osób.
#17
Rzeczywiście chyba nie do końca trafione pomysły ;). Skupcie się na sprzęcie, bo dobrze Wam to wychodzi :)
Co do gimbusów - nic do "zapalonych młodych graczy" nie mam, ale jest zasadnicza różnica między kumplami których mniej lub bardziej znasz i są kumaci, a grupą zupełnie obcych łebków z forum, którzy nie potrafią dobrze się wypowiadać po Polsku, a co dopiero normalnie poradzić ci w sprawie najprostszych rzeczy, bo np. nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z cs go ... .
#18
Ja się nauczyłem, żeby pytać tam gdzie wiem, że dostanę normalną odpowiedź. Wszelkie fanatyczne lub opanowane przez trolli fora unikam :P

taco, mogłeś dodać, że teraz się "opiekują" deathadderem :P. Taaa dzięki nim można się dowiedzieć, że np. myszka zbiera jakimś cudem włosy do wnętrza, ale nie pytam skąd i jak ;D
#19
Zbiera włosy do wnętrza? No nieźle :D Aż sam uważnie przyjrzałem się swojej myszce, ale u mnie nie można tego zauważyc :D
#20
po rozkręceniu wyciągałem ;D


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.