• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana planów. Konkretnie do fps ( mionix, steel, zowie, func ? )
#21
DA ma spore szparki, nie dziwota, że tam syf się przedostaje. Wokół ślizgaczy też się dużo syfu zbiera. Jak jej długo nie czyszczę to tworzy się morena czołowa ^^, najbardziej efektowna na głównych przyciskach .
#22
Haha :D Kiedy wjedzie recenzja Deathaddera/ Zowie?
EDIT: Koło slizgaczy również mam trochę zielonego brudu :D
#23
między 20.02 a 1.03 jedziemy paczką na narty (w tym ja i taco), może ezzio coś tu ogarnie wtedy bo bidok pracuje i nie jedzie :P ale kij go tam wie. Więc wszystkie recenzje będą się dopiero w marcu pojawiać.
#24
Ok, dzięki za odpowiedź i miłego wypoczynku ;)
#25
to ja z jeszcze jednym pomysłem ;) co powiecie na wideorecenzje ? albo chociaż prezentacje sprzętu wideo - wiadomo, że film > fotki :)
#26
Nie mamy czasu, aby to robić. Pamiętaj, że my normalnie pracujemy na pełne etaty, dziewczyna/narzeczona, ogarnąć mieszkanie, zajęcia poza kompem. W sumie to Hya tu głównie tyra, my tylko pomagamy w testach, forum ogarniemy czasem, maila, w zdjeciach pomożemy, przedmioty podrzucimy itp. Jak się widzi ile to czasu zajmuje, takie pisanie recenzji plus testy to gdyby nie Hya to wątpię aby się ktoś tego podjął, bo robi to praktycznie charytatywnie i traci kupę czasu na to. Żeby nagrać porządny 15 minutowy filmik to jest parę godzin roboty.

Jeszcze musimy ogarnąć bugi z tym forum, bo do panelu admina nie da się nawet zalogować, ale to po powrocie heh

teraz Hya ogarnia zowie ec1-a i podkładkę sr bo przyszła, może jakieś pierwsze wrażenia napisze dziś lub jutro.
#27
Na procpu SR się rzeczywiście pojawiła ^^. Czekam z niecierpliwością na tą podkładkę. Cena umiarkowana, duży rozmiar, ach żeby w testach była jeszcze dobra:D. Taka g440 albo raivo i ok. Myszka też mnie interesuje.
#28
Koledzy dzisiaj przyszedł do mnie piękny avoir 7000 :) pierwszy raz mam tak profesjonalną myszkę i potrzebuję pomocy w jej ustawieniu pod cs go. jak ustawić szybkość dubel clicka i scorlla ? co z pointer acelaeration ( a co to jest ? ;) ). podkladke mam qck+ i rozpoznal ja w 70 % to dobry wynik ? jest jeszcze jakis angle snaping ;)

p.s. dpi mam ustawione na 400-600-1000. będę zmniejszał z czasem ;)
#29
odpisałem Ci w temacie o Aviorze :)
#30
myślałem, że tam nikt nie zagląda, więc poratowałem się postem tutaj jeszcze ;) dzięki !


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.